سرلشکر سلامی: تردد زائران به سمت کربلای حسینی روان و بدون مشکل است

کد خبر: 1242080

فرمانده کل سپاه پاسداران با حضور در قرارگاه اربعین حسینی پایانه مرزی چذابه، گفت: با همکاری تمام دستگاه‌ها و نیروهای مسلح، تردد مردم به سمت کربلای حسینی روان و بدون هرگونه مشکلی است.

 سرلشکر سلامی: تردد زائران به سمت کربلای حسینی روان و بدون مشکل است

سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه حضور در قرارگاه اربعین حسینی پایانه مرزی چذابه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی از خدمت رسانی مأموران فراجا به زائران حسینی قدردانی کرد و گفت: صمیمانه از سردار رادان، فرماندهان، ماموران و تک تک کارکنان انتظامی در هر نقطه ای که هستند و این خدمت بزرگ را با فداکاری انجام می‌دهند تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه خوزستان مردم با عاطفه‌ای دارد و دروازه ورود به سرزمین بهشت است، افزود: آنچه که مشاهده می‌کنیم این است که با همکاری تمامی دستگاه‌ها و نیروهای مسلح، تردد مردم به سمت کربلای حسینی کاملا روان و بدون هر گونه مشکلی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از رفتار مهربانانه ماموران فراجا با زائران تمجید کرد و اظهار داشت: خوش رویی، سعه صدر و رفتار مهربانانه ماموران فراجا با زائران حسینی با وجود شرایط سخت و گرمای طاقت فرسای مرزها بسیار ارزشمند است، مأموران فراجا ماموریت اربعین را نه به عنوان یک وظیفه شغلی و سازمانی خود بلکه به عنوان یک وظیفه حسینی و عاشورایی انجام می‌دهند و وفای عهدی که نسبت به امام حسین (ع) دارند را ثابت کردند.

سردار سرلشکر سلامی افزود: از مردم عزیز خوزستان تشکر می‌کنم که میزبانان شایسته و ارزشمندی هستند برای مهمانانی که از سراسر کشور و خارج از کشور به این سرزمین مقدس پا می‌گذارند.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اتباع خارجی به خصوص مردم عزیز پاکستان که منتظر خروج از کشور ما به سمت کربلا هستند احساسات عمیقی نسبت به ابا عبدالله الحسین (ع) دارند و فریادهای لبیک یا حسین آنها بسیار شور انگیز و عاشقانه است.

وی گفت: همه چیز خوب به نظر می‌رسد، همه دستگاه‌ها در استان خوزستان در حال خدمت رسانی هستند و همه‌ تلاش‌شان را به کار بستند تا ممکن‌ترین و راحت‌ترین فضا برای حرکت زائران ما به وجود بیاید. ما امیدواریم میهمانان اتباع خارجی هم بدون هیچ مشقت و رنجی به آرزوی خودشان برسند و مسیر مرزها تا کربلا را بتوانند با سهولت طی کنند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد