تکذیب هرگونه نقل و انتقال نظامی ایران در مرزهای شمال‌غربی

کد خبر: 1244351

سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در پیامی ضمن تکذیب هرگونه نقل و انتقالات نظامی، انتشار اخبار کذب و جهت‌دار در فضای مجازی را فاقد ارزش و اعتبار اعلام کرد.

تکذیب هرگونه نقل و انتقال نظامی ایران در مرزهای شمال‌غربی

سفارت جمهوری اسلامی در باکو به خبرهای جعلی و شایعه‌پراکنی برخی رسانه‌ها درباره اعزام نیرو به شمال‌غرب کشور واکنش نشان داد.

در پیام منتشر شده از سوی سفارت آمده است: با توجه به انتشار مجدد فیلم‌ها و اخبار جعلی از سوی منابع ناشناس و مغرض در خصوص گسیل نیروها و تجهیزات نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناطق مرزی شمالغرب کشور (ارمنستان و جمهوری آذربایجان) برابر اطلاعات رسمی و موثق بدینوسیله هرگونه نقل و انتقالات نظامی از سوی نیروهای مسلح کشورمان در مناطق مذکور اکیدا تکذیب می‌شود.

اطلاعیه سفارت یادآور شده است: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به خود را صرفا از طریق رسانه‌ها و سخنگویان رسمی اعلام کرده و انتشار خبرهای کذب و جهت‌دار در فضای مجازی فاقد هرگونه ارزش و اعتبار است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه‌ها و کانال‌های خبری در روزهای گذشته و همزمان با تنش میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان، برخی تصاویر و فیلم‌هایی را با عنوان گسیل نیرو و تجهیزات نظامی به مرزهای شمالی را منتشر کردند..ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها