وزیر اطلاعات: «طوفان الاقصی» فتح الفتوح بی‌مانندی را رقم زد

کد خبر: 1249290

وزیر اطلاعات در پیامی در خصوص عملیات قهرمانانه طوفان الاقصی نوشت: دشمن زبون صهیونیستی به خاطر جبران این شکست، سیاست مظلوم نمایی را پیش گرفته و رسانه‌های اسکتباری نیز به کمک او شتافته‌اند.

وزیر اطلاعات: «طوفان الاقصی» فتح الفتوح بی‌مانندی را رقم زد

وزیر اطلاعات در پیامی در خصوص عملیات قهرمانانه طوفان الاقصی نوشت: دشمن زبون صهیونیستی به خاطر جبران این شکست، سیاست مظلوم نمایی را پیش گرفته و رسانه‌های اسکتباری نیز به کمک او شتافته‌اند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در پیامی در خصوص عملیات قهرمانانه طوفان الاقصی نوشت: دشمن زبون صهیونیستی به خاطر جبران این شکست، سیاست مظلوم نمایی را پیش گرفته و رسانه‌های اسکتباری نیز به کمک او شتافته‌اند.

متن پیام وزیر اطلاعات به شرح زیر است:

«وَقَذَفَ فِی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ یُخْرِبُونَ بُیُوتَهُمْ بِأَیْدِیهِمْ وأَیْدِی الْمُؤْمِنِینَ فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الأبْصَارِ» (سوره حشر-آیه2)

عملیات متهورانه و غافلگیر کننده‌ی طوفان الاقصی توسط جبهه‌ی همیشه سرافراز مقاومت به وقوع پیوست و فتح الفتوح بی‌مانندی را رقم زد؛ تا جهانیان در بهت فرو روند و صهیونیست‌های غاصب از خوف جان بی‌ارزش خود قالب تهی کنند و رذیلانه دست کمک به سمت دولت‌های دیگر دراز نمایند.

بلاشک قریب به 80 سال اشغال سرزمین‌های مادری ملت مظلوم فلسطین تحت حمایت‌های بی‌دریغ مدعیان دروغین حقوق بشر، خلق حماسه‌ای این چنین را می‌طلبید تا انتقام تجاوزات لاینقطع صهیونیست‌ها گرفته شود و به تعبیر رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی، زلزله‌ی ویران‌گر 15 مهر، یک شکست اطلاعاتی و نظامی غیرقابل ترمیم برای رژیم صهیونیستی است.

در بحبوحه‌ی پیروزی‌های عظیم جبهه‌ی مقاومت، از مجاهدت‌های بی‌امان شهید قدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی تجلیل نموده و به روح مطهر آن شهید جلیل القدر، شهدای مقاومت در فلسطین اشغالی و سایر بلاد اسلامی  و امام شهدا (ره) درود می‌فرستیم و سر تعظیم فرود می‌آوریم.

سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی الفرجه الشریف در سنگر مبارزه و جهاد، این فتح الفتوح بی‌مانند فلسطینی‌ها در رویارویی با رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی را به محضر فرمانده‌ی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای حفظه الله که همواره با رهنمودهای خردمندانه‌ی خود مایه‌ی امید و سنگ صبور جبهه‌ی مقاومت اسلامی بوده‌اند و به ملت مظلوم فلسطین تبریک گفته و آزادی کامل قدس شریف را از خالق جبار مسئلت می‌نماییم.

دشمن زبون صهیونیستی به خاطر جبران این شکست، سیاست مظلوم نمایی را پیش گرفته و رسانه‌های اسکتباری نیز به کمک او شتافته‌اند. اما ملت‌های کشورهای اسلامی و ملت‌های آزاده دنیا فریب دروغ پراکنی‌ها و ادراک‌سازی‌های باطل و غیر واقعی را نمی‌خورند و ان‌شاالله رزمندگان فلسطین تا پیروزی نهایی، راه سرخ شهدای مقاومت را ادامه خواهند داد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها