پایان رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش

کد خبر: 1252674

سخنگوی رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش گفت: این رزمایش با موفقیت به پایان رسید.

 پایان رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش

سخنگوی رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش گفت: این رزمایش با موفقیت به پایان رسید.

امیر سرتیپ کریم چشک سخنگوی رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش صبح امروز (شنبه، ۶ آبان‌ماه) در گفت‌وگو با شبکه خبر سیما که در حاشیه برگزاری دومین روز این رزمایش انجام شد، گفت: رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش با شرکت یگان‌های مختلف از استان‌های کشور با موفقیت به پایان رسید.

وی افزود: تفاوت این رزمایش با سایر رزمایش‌ها در حجم نیروی انسانی چند برابری برخوردار بود و همچنین، تجهیزات و تسلیحاتی که برای اولین بار در رزمایش شرکت کردند از کفایت عملیاتی بسیار خوبی برخوردار بودند.

سخنگوی رزمایش اقتدار 1402 نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به موفقیت تسلیحات و تجهیزات به کار گرفته شده در این رزمایش، تاکید کرد: همه سلاح‌ها، تجهیزات و ادواتی که در این رزمایش استفاده شدند، توانستند نمره بسیار خوبی را دریافت کنند.

وی ادامه داد: البته نقش نیروی انسانی کار آمد متدین و ولایت مدار را نباید فراموش کرد. به همین دلیل، از همه همرزمان عزیزم که در این رزمایش شرکت داشتند از جمله فرماندهان عزیز و همه کارشناسان، داوران و ناظران که نحوه اجرای هر کدام از عملیات‌ها را ارزیابی کردند، تشکر می‌کنم.

امیر سرتیپ کریم چشک در پایان تاکید کرد: رزمایش بسیار خوب و شایسته‌ای را در حد بسیار بالایی انجام دادیم که امیدوارم مورد قبول قرار گرفته باشد و بتوانیم امنیت کشورمان را در مقابل تهدیدات مختلف تامین کنیم./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها