نماینده مجلس: آثار اقدامات بین المللی دولت باید در سفره مردم مشخص شود

کد خبر: 1252697

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفـت: مردم انتظار دارند، نتیجه اعتباراتی که در سطح کشور توزیع شده و پیگیری‌های نمایندگان را بییند.

نماینده مجلس: آثار اقدامات بین المللی دولت باید در سفره مردم مشخص شود

رسول فرخی میکال  ، با تاکید بر اینکه نتیجه تلاش‌های رئیس جمهور در حوزه های بین المللی و داخلی باید سر سفره مردم مشاهده شود گفت: امروز وزارت‌خانه‌های مرتبط با پروژه‌های عمرانی مانند راه و شهرسازی، کشور و سایر وزارت خانه‌ها باید برای پروژه‌هایی که برایشان پیمانکار گرفته شده و همه مسیر اجرای آن مشخص است با حرکت جهادی به اتمام برسانند.

وی اظهار کرد: مردم انتظار دارند، نتیجه اعتباراتی که در سطح کشور توزیع شده و پیگیری‌های نمایندگان را بییند که به عنوان مثال در فلان روستا چنین کار عمرانی به اتمام رسیده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید برای تکمیل پروژه‌های عمرانی اقدام جهادی را در میدان انجام دهند، عنوان کرد: اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های سریعا باید به نتیجه برسند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امرور داخلی کشور و شوراها ادامه داد: از استاندار گیلان هم درخواست دارم، بر مدیران دستگاه‌های اجرایی  که پروژه دارند تاکید کنند تا مردم ببیند کار عمرانی خوبی انجام شده است. در حوزه انتخابیه بنده هم پروژه های متفاوتی در حوزه راه و آب وجود که باید کمک کنند تا مردم آثارش را ببینند./خانه ملت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها