سردار فدا: آمریکایی‌ها بی‌پروا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند

کد خبر: 1252721

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: عملیات طوفان‌الاقصی ثابت کرد اسرائیل پوشالی است، ظرفیت و توانی ندارد و شکست‌پذیر است. امروز شرایطی پیش آمده که آمریکایی‌ها بی‌پروا به حمایت از رژیم صهیونیستی آمده‌اند.

سردار فدا: آمریکایی‌ها بی‌پروا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: عملیات طوفان‌الاقصی ثابت کرد اسرائیل پوشالی است، ظرفیت و توانی ندارد و شکست‌پذیر است. امروز شرایطی پیش آمده که آمریکایی‌ها بی‌پروا به حمایت از رژیم صهیونیستی آمده‌اند.

سردار مجتبی فدا صبح امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های قرارگاه خاتم‌الانبیا در دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اقدامات غیرانسانی و وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: دوران و شرایط سختی است و اتفاقات بی‌سابقه‌ای در جهان رقم خورده که دل انسان را به درد می‌آورد.

وی با بیان اینکه تمام راه‌های ارتباطی در غزه را بسته‌اند، ادامه داد: وقتی از کودک فلسطینی درباره آرزوی آینده او می‌پرسند، می‌گوید ما بزرگ نمی‌شویم. سابقه ندارد رئیس‌ جمهور آمریکا در کمیسیون امنیت یک کشور شرکت کرده و وزیر امور خارجه آمریکا به منطقه بیاید و برای انگلستان، فرانسه، آلمان و تمام کشورهای اروپایی نقش تعریف کند و همه را پشتوانه و حامی رژیم صهیونیستی قرار بدهند.

فدا درخصوص دلایل اقدامات جهادی گروه‌های مقاومت فلسطین هم یادآور شد: گروه‌های فلسطینی پشت میز مذاکره چیزی به‌دست نیاوردند، با مبارزه‌های خود هم به جایی نرسیدند، اما وقتی به سمت اسلام ناب آمدند و آن را درک کردند، به اینجا رسیدند. آشنایی فلسطینی‌ها با امام، مقام معظم رهبری و الگوگیری آنان از انقلاب اسلامی باعث شد ایستادگی و مقاومت را بیاموزند و امروزه آن را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه اقدام گروه حماس هیمنه اطلاعاتی رژیم صهیونیسیتی را خدشه‌دار کرد، گفت: مؤسسین رژیم صهیونیستی گفته بودند هرگاه قدرت بازدارندگی ما کاهش پیدا کرد، نابودی‌مان قطعی است و عملیات طوفان‌الاقصی ثابت کرد اسرائیل پوشالی است، ظرفیت و توانی ندارد و شکست‌پذیر است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه پنجمین ارتش مجهز دنیاست، افزود: هر سرباز رژیم صهیونیستی یک و نیم میلیارد تجهیزات جنگی دارد و پهپادها و ریزپرنده‌های مختلف هر لحظه از این سربازان پشتیبانی می‌کنند، با این‌همه عملیات طوفان‌الاقصی در عین غافلگیری انجام شد و سامانه گنبد آهنین و تمامی تجهیزات مراقبتی و الکترونیک قطع شد. این عملیات در باریکه غزه رخ داد که رژیم صهیونیستی معقتد بود فقط محاصره برای فتح آن کافیست.

فدا غزه را سپر جهان اسلام در این روزگار خواند و گفت: حمایت و پشتیبانی آمریکا از رژیم صهیونیستی در 70 سال گذشته به گونه‌ای بوده‌ که حرکات و اقدامات اسراییل را به‌عنوان مرضی‌الطرفین پوشانده و تمام توافقات را به مردم فلسطین تحمیل کردند.

وی با اشاره به حمایت گسترده آمریکا از رژیم صهیونیستی تصریح کرد: امروز شرایطی پیش آمده که آمریکایی‌ها بی‌پروا به حمایت از رژیم صهیونیستی آمده‌اند. تزلزل رژیم صهیونیستی در چهار سال گذشته رقم خورد؛ چراکه در این مدت چهار نخست‌وزیر عوض کردند، ائتلافات سست و بدون پشتوانه تشکیل دادند، دوقطبی‌های مختلفی را رقم زدند و اختلافات و دودستگی در اسرائیل زیاد شد. اوضاع در سرزمین‌های اشغالی به حدی وخیم است که خانواده اسرای اسرائیلی در تظاهرات هفته گذشته می‌گفتند ما نتانیاهو را می‌دهیم و اسرای خود را پس می‌گیریم.

فدا با تاکید بر توانمندی‌ گروه‌های مقاومت فلسطینی عنوان کرد: جبهه مقاومت اعتماد به نفس پیدا کرده و «ما می‌توانیم» را رقم زده‌اند و ان‌شاءالله اقدامات خوبی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سپاه بعد از جنگ در اختیار سازندگی قرار گرفت، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء جایی که رقیب و پیمانکار داخلی داشته باشد، وارد نمی‌شود، بلکه جایی وارد می‌شود که خارجی‌ها گذاشتند و رفتند و داخلی‌ها توان انجام آن کار را ندارند. همچنین این قرارگاه برای انجام پروژه‌های خود بیش از سه یا چهار هزار میلیارد قرارداد می‌بندد و پس از اتمام کار، طلب‌های خود را وصول می‌کند.

فدا همچنین افزود: اگر قرارگاه خاتم‌الانبیاء درآمدی مازاد بر طرح‌ها داشته باشد، این درآمد را برای کمک‌های مومنانه، محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی در مناطق کم‌برخوردار صرف می‌کند. سپاه، بسیج و این قرارگاه متعلق به همه نظام بوده و در همه دولت‌ها توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را عرضه کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: فقط مدیران و فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیاء از سرداران هستند و سایر ظرفیت‌های این قرارگاه، نخبگان، افراد موثر و کارآمد بومی هر یک از استان‌ها هستند. عمده ظرفیت و توان داخلی و توانمندی دانشمندان و نخبگان به واسطه پروژه‌های این قرارگاه در استان‌های مختلف به کار گرفته می‌شوند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها