وزیر کشور :حملات به آمریکا ربطی به ایران ندارد

کد خبر: 1253564

وحیدی: مردم کشورهای مسلمان نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند. آمریکا باید بداند اقداماتش بی‌پاسخ نمی‌ماند. همه نگران هستند و ممکن است هرجایی آنها را به عنوان مقصر اصلی مورد هدف قرار دهند که ربطی به ایران ندارد.

وزیر کشور :حملات به آمریکا ربطی به ایران ندارد

وزیر کشور با اعلام اینکه مردم کشور‌های مسلمان که نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند، یادآور شد: به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند.

احمد وحیدی درباره اتهام آمریکا به ایران در مرود حملات نیرو‌های مخالف آمریکا به پایگاه‌های این کشور در عراق و سوریه، اظهار کرد: اسرائیل با چراغ سبز آمریکا این جنایات را در غزه انجام می‌دهد و آمریکا این جنگ را مدیریت می‌کند. طبیعی است که مسلمانان نسبت به ظلمی که مردم غزه می‌شود، ناراحت هستند و امریکا باید بداند اقداماتش بی پاسخ نمی‌ماند. همه نگران هستند و ممکن است هرجایی آن‌ها را به عنوان مقصر اصلی مورد هدف قرار دهند که ربطی به ایران ندهد. قبلا به صورت علنی به آن‌ها تذکر داده شد که جلو کشتار بی رحمانه را بگیرید و حمایت نکنید.

وی افزود: مردم کشور‌های مسلمان که نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی تفاوت باشند و به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند و این اقدام خیلی طبیعی است و هیچ ربطی به ایران ندارد./ ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها