ولایتی: آنچه در فلسطین رخ می‌دهد با حمایت مستقیم آمریکا است

کد خبر: 1253708

مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: آنچه که امروز در فلسطین رخ می‌دهد با حمایت مستقیم آمریکا است و مسئولان آمریکایی شرم نمی‌کنند و با صراحت می‌گویند که اگر اسرائیل وجود نداشت یک اسرائیل به‌وجود می‌آوردیم که این نوع سخن و عملکرد یادآور جنگ‌های صلیبی است.

ولایتی: آنچه در فلسطین رخ می‌دهد با حمایت مستقیم آمریکا است

علی‌اکبر ولایتی، در تماس تلفنی با شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: امیدواریم که حزب‌الله لبنان به ریاست سید حسن نصرالله که فردی مؤمن، مقتدر، شجاع و مدبر هستند همیشه در مبارزه با دشمنان موفق باشند همان‌طور که تاکنون چنین بوده است.

وی با توجه به تحولات غزه و جنایاتی که اسرائیل و حامیان آن مانند آمریکا علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین انجام می‌دهند تاکید کرد: آنچه که امروز در فلسطین رخ می‌دهد با حمایت مستقیم آمریکا بوده است و عامل این جنایت‌ها رژیم صهیونیستی است و مسئولان آمریکایی شرم نمی‌کنند و با صراحت می‌گویند که اگر اسرائیل وجود نداشت یک اسرائیل به‌وجود می‌آوردیم که این نوع سخن و عملکرد یادآور جنگ‌های صلیبی است و همه این جنایت‌ها با حمایت مستقیم آمریکا انجام می‌شود.

مشاور امور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران به حزب‌الله و مقاومت اسلامی افتخار می‌کنند و شما و دوستان مبارز شما در مرکز این مبارزات، مهم و تعیین‌کننده هستید و با رهبری دبیرکل حزب‌الله کار را به‌خوبی مدیریت کرده‌اید.

ولایتی گفت: ما مطمئن هستیم که مردم فلسطین و غزه در این مبارزه حساس و نفسگیر پیروز خواهند شد و کسانی مانند هنیه و نخاله و دیگر مجاهدان که با شجاعت مبارزه می‌کنند پیروز خواهند بود.

وی افزود: بی‌تردید آمریکایی‌ها این وضعیت را در فلسطین به این درجه رسانده‌اند و رژیم صهیونیستی با این قساوت یک بیمارستان را بمباران می‌کند و هزاران نفر را به خاک و خون می‌کشد.

معاون دبیرکل حزب‌الله هم ضمن ابراز خرسندی از این حمایت‌ها و از موضع جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه مقام معظم رهبری در پشتیبانی از محور مقاومت تشکر کرد.

شیخ نعیم قاسم افزود: مطمئن باشید در این میدان ما بخش تجزیه‌ناپذیری از محور مقاومت هستیم و علی‌رغم اینکه فشارها زیاد است ولی ما به مبارزه تا نابودی دشمنان ادامه می‌دهیم.

کیهان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها