انتقاد آیت‌الله آملی‌لاریجانی از سکوت ‌غرب در برابر جنایات اسرائیل‌

کد خبر: 1253780

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بی‌شرمی رژیم غاصب صهیونیستی و حامیانش از حد گذشته و سکوت حقوق بشر و دول غربی که چشمشان را از دیدن این جنایات بسته اند تاسف بار است.

 انتقاد آیت‌الله آملی‌لاریجانی از سکوت ‌غرب در برابر جنایات اسرائیل‌

نرم‌افزار کتابخانه و درخت‌واره جامع اصول فقه امروز در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور با حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمایی شد.

معاون پژوهش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی گفت: در نرم افزار کتابخانه و درختواره جامع اصول فقه، مباحث علم اصول با ترتیبی منطقی و درختواره بر اساس 16 کتاب اصولی که بیشتر مورد استفاده حوزویان است مانند کتاب امام راحل، کتب شهید صدر و ... تنظیم شده است.

حجت الاسلام اکبر راشدی نیا افزود: بیش از هزار و 100 کتاب اصولی و همچنین 223 عنوان از کتاب‌های علم اصول اهل تسنن نیز در این نرم افزار ارائه شده است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم با اشاره به اینکه امروز حوزه‌های علمیه با پرسش‌های متعدد و جدید نسل جوان مواجه هستند، گفت: پاسخگویی مناسب و اصولی به این پرسش‌ها نیازمند به‌کارگیری ابزار نوین پژوهشی و توسعه فعالیت‌های علمی و دینی است.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: تولید نرم افزار‌های جامع پاسخگویی به شبهات و پژوهش محور یکی از راه‌های پاسخ دهی به پرسش‌های نسل امروز است که نباید از آن غافل شد.

وی افزود: دغدغه و فعالیت پژوهشگران و محققان توانمند در حوزه علوم اسلامی قابل تقدیر است، اما باید همچنان این فعالیت‌ها مستمر باشد و با سهولت بیشتری در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

آیت الله آملی لاریجانی در بخش دیگری از سخنرانی خود در این مراسم با محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به حمایت آمریکا از این رژیم کودک کش اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها که حامی صد در صد این جرم و جنایت هستند از هزاران کیلومتر آن طرف‌تر به این منطقه آمده‌اند و رژیم غاصب صهیونیستی را همراهی و حماس را تروریست خطاب می‌کنند و جالب اینجاست که ادعا می‌کنند ما برای صبح به منطقه آمده‌ایم!

وی گفت: بی‌شرمی رژیم غاصب صهیونیستی و حامیانش از حد گذشته و سکوت حقوق بشر و دول غربی که چشمشان را از دیدن این جنایات بسته اند تاسف بار است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخر تاکید کرد: جهان اسلام امروز با تکیه بر قدرت کافی خود وظیفه دارند یکپارچه از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند تا از یک فاجعه بزرگ‌تر، نسل‌کشی بیشتر و استمرار این جنایات بی رحمانه جلوگیری یا پیشگیری شود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها