توصیه دادستان کل کشور به داوطلبان انتخابات

کد خبر: 1253790

دادستان کل کشور با اشاره به پیگیری تخلفات انتخاباتی در ایام پیش‌رو، گفت: تهمت و افترا به رقیبان انتخاباتی پیگیری خواهد شد.

توصیه دادستان کل کشور به داوطلبان انتخابات

 حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد دادستان کل کشور پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم معارفه دادستان جدید بندرعباس اظهار کرد: کشور‌های غربی به دنبال جلوگیری از گسترش اسلام و جلوگیری از ترویج ارزش‌های دینی هستند، خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است که مقاومت‌ها را بشکند، اما جمهوری اسلامی همواره از محور مقاومت برای حفظ‌ ارزش‌های دینی و اخلاقی در جامعه و جهان اسلام حمایت می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی‌آزاد، ضمن تاکید بر پرهیز از بیان مطالب تفرقه‌افکن توسط مسؤولان نظام اسلامی، تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات، داوطلبان محترم باید از انجام اقدامات چالش برانگیز و تفرقه‌انگیز خودداری کنند.

وی با ذکر این نکته که داوطلبان نباید برای رأی بیشتر سیاه‌نمایی کنند، خاطرنشان کرد: باید پیشرفت‌های نظام بر اساس آمار و ارقام موجود برای مردم بیان شود و صداقت، راستی و درستی را از طریق تبلیغات صحیح در جامعه گسترش دهند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه داوطلبان از هرگونه تهمت، تخریب و افترا به رقبای خود بپرهیزند، گفت: دادستانی با جدیت تمام در ایام انتخابات به این مسائل ورود خواهد کرد.

به گزارش فارس، امروز عارف اکبری دادستان مرکز هرمزگان معرفی شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها