سردار حاجی زاده: حماس یک تفکر است و نمی‌توان آن را از بین برد

کد خبر: 1255869

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اوضاع نیروهای مقاومت فلسطین خوب است، گفت حماس یک تفکر است و نمی‌‌توان آن را از بین برد.

 سردار حاجی زاده: حماس یک تفکر است و نمی‌توان آن را از بین برد

سردار «امیرعلی حاجی زاده» فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امروز (دوشنبه)، در گفت‌و‌گو با شبکه «المیادین» بر آمادگی جنبش‌های مقاومت فلسطین تاکید کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:«طبق اطلاعات ما، وضعیت جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی خوب است».

سردار حاجی زاده در ادامه اضافه کرد: «مقاومت فلسطین خود را برای یک جنگ طولانی‌مدت آماده کرده و در انتظار آغاز جنگ زمینی بود. شرایط اکنون مهیا است».

سردار حاجی زاده در عین حال تاکید کرد: «جنبش حماس یک تفکر است و نمی‌توان آن را از بین برد. نام حماس و عقیده آن در مناطق دیگری رشد خواهند کرد».

«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکنون در بیانیه‌های مکرر از تقابل نیروهای مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی و انهدام ده‌ها تانک و خودروی زرهی اسرائیلی که در تلاش برای نفوذ به شهر غزه بوده‌اند، خبر داده است.

علی‌رغم ادعاهای مکرر مقامات رژیم صهیونیستی درباره ترور شماری از فرماندهان مقاومت فلسطین، روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» اخیرا به نقل از مقامات آگاه فاش کرد عملیات‌های اسرائیل در نوار غزه حتی به نابودی سران میانی حماس نزدیک هم نشده است.

جنگنده‌های اسرائیلی تاکنون با حملات متعدد به بسیاری از تأسیسات غیرنظامی غزه، هزاران غیرنظامی فلسطینی را به شهادت رسانده‌اند و اجازه ارسال سوخت به بیمارستان‌های غزه و مداوای مجروحان را نمی‌دهند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها