«فردا» گزارش می‌دهد:

تنفس مصنوعی شولتس به نتانیاهو /ادامه جنایات ژرمنها در جنگ غزه

کد خبر: 1255911

دولت آلمان نه تنها در حال حاضر، بلکه همواره تلاش کرده است جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه کودکان بی دفاع را مصداق دفاع مشروع قلمداد کرده و از این طریق، مانع از تمرکز افکار عمومی دنیا بر این جنایات شود. با این حال به نظر می رسد این بار بیشتر از هر زمان دیگری تیر شولتس و دیگر مقامات المانی به سنگ خورده است

تنفس مصنوعی شولتس به نتانیاهو /ادامه جنایات  ژرمنها در جنگ غزه

اولاف شولتس صدر اعظم سرزمین ژرمنها همچنان در آتش جنگ و نسل کشی در غزه می دمد و کاهش شدید محبوبیت دولت ائتلافی وی به دلیل حمایت از کشتار کودکان غزه نیز تا کنون جلودار وی نبوده است! اولاف شولتس با درخواست کشورهای عربی و مسلمان برای آتش‌بس دائمی و حتی طولانی از سوی رژیم اشغالگر قدس مخالف می باشد زیرا مدعی است بر اثر این آتش بس، حماس امکان تجدید نیرو می‌یابد! این ادعای شولتس در حالی مطرح می شود که طی هفته های اخیر اسنادی از افزایش ده برابری صادرات تسلیحاتی آلمان به رژیم صهیونیستی در طول ماههای گذشته و اخیر منتشر شده است.فراتر از آن، ملاقاتهای رسمی و غیر رسمی مقامات آلمانی و صهیونیستها در خلال جنگ غزه، با هدف استفاده از ظرفیت  پایگاههای نظامی آلمانی( مخصوصا رامشتاین)  و حتی تجهیزات امنیتی این کشور برای هدف قرار دادن ساکنان غزه صورت گرفته است.

درست در چنین فضا و فرامتنی،اولاف شولتس، صدراعظم آلمان مخالفت خود را با درخواست کشورهای عربی و مسلمان برای آتش‌بس طولانی‌تر یا دائمی اعلام کرده است! شولتس در یک سخنرانی در شهر هایلبرون آلمان گفت، از وقفه‌های بشردوستانه !حمایت می‌کند تا کمک‌ها به نوار غزه برسد یا اتباع خارجی بتوانند کشور را ترک کنند.

با این حال بر همگان مسجل است که تنها هدف شولتس، استمرار جنگ با هدف کاسبکاری بنگاههای نظامی و امنیتی در المان و تنفس مصنوعی به رژیم صهیونیستی و کابینه کودک کش نتانیاهو می باشد. شولتس در سخنانش، کمترین اشاره ای به نسل کشی صهیونیستها در غزه نکرئه و مدعی شده است :

"درخواست برای یک آتش‌بس فوری یا یک وقفه طولانی‌مدت، از نظر من درست نیست، زیرا این بدان معناست که اسرائیل به حماس اجازه بازسازی (نیروهایش را) بدهد.خواسته کشورهای اسلامی، خواسته دولت آلمان نیست که در کنار اسرائیل ایستاده است. اسرائیل حق دفاع !از خود را دارد. "

دولت آلمان نه تنها در حال حاضر، بلکه همواره تلاش کرده است جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه کودکان بی دفاع را مصداق دفاع مشروع قلمداد کرده و از این طریق، مانع از تمرکز افکار عمومی دنیا بر این جنایات شود. با این حال به نظر می رسد این بار بیشتر از هر زمان دیگری تیر شولتس و دیگر مقامات المانی به سنگ خورده است! ژرمنها اکنون در کنارآمریکا،  فرانسه و انگلیس به اصلی ترین حامیان کودک کشی در غزه تبدیل شده اند. فراتر از آن، افکار عمومی آلمان نیز از دولت ناتوان شولتس که به نماد شکست تمام عیار در تحلیل و مواجهه با تبعات دوجنگ اوکراین و غزه شده است، شدیدا ناامید شده اند. این ناامیدی خود را در قالب اعتراضات گسترده خیابانی و اجتماعی در آلمان نشان داده است. حتی جرم انگاری هرگونه اعتراض علیه جنایات رژیم صهیونیستی در المان نیز نتوانسته است منجر به خاموش شدن اعتراضات ضد اسرائیلی شود.

در این معادله خونین،تفاوتی میان سیاستمداران آلمانی وجود ندارد. اورزولا فن در لاین، رئیس آلمانی کمیسیون اروپا نیز در روز‌های اخیر حتی اجازه محکوم کردن کودک کشی صهیونیست‌ها را در نوار غزه از سوی این مجموعه نداد و در مقابل، بانی تصویب بیانیه‌های متعددی از سوی اروپا در حمایت مطلق از رژیم اشغالگر قدس بوده است.دو جریان سیاسی اصلی آلمان (احزاب سوسیال دموکرات و دموکرات مسیحی) به همراه احزاب دموکرات‌های آزاد و سبز اهمیتی نسبت به افزایش تصاعدی نفرت عمومی شهروندان آلمانی از رژیم صهیونیستی و ماهیت تروریستی آن قائل نمی‌شوند. مهر ماه سال جاری در بزرگ‌ترین معامله تسلیحاتی میان برلین و تل آویو، وزیران دفاع آلمان و جنگ رژیم صهیونیستی قراداد سامانه پدافند موشکی به ارزش ۴ میلیارد یورو امضا کردند.این سامانه قرار است تا پایان سال ۲۰۲۵ میلادی به آلمان تحویل داده شود. حتی ژرمن‌ها در راستای نهایی کردن این معامله تسلیحاتی رضایت آمریکا را نیز (که در مقطعی با انعقاد این قرارداد مخالف بود) جلب کردند. در فرامتن قرارداد توافقات پنهانی میان تل آویو، برلین و واشنگتن شکل گرفته که وفق آن، آلمان به متحد مطلق صهیونیست‌ها در تمامی ابعاد نظامی و امنیتی تبدیل شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها