سرلشکر سلامی: صهیونیست‌ها در سیاست منزوی شدند/ فروپاشی و زوال آنها در اشتباهات است

کد خبر: 1257277

فرمانده کل سپاه: صهیونیست‌ها هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند. آنها خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسند.

سرلشکر سلامی: صهیونیست‌ها در سیاست منزوی شدند/ فروپاشی و زوال آنها در اشتباهات است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فلسطین با عزت شده و غزه به اندازه یک جهان، وسعت پیدا کرده و آمریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و جایی برای نفس‌کشیدن ندارند و باید داخل کاخ‌هاشان محبوس بمانند.

سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین همایش تخصصی حرفه‌ای سراسری حسابرسی مطهر که صبح امروز (دوشنبه) در مرکز همایش‌های نورالرضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: خداوند متعال به مساله انضباط مالی در قرآن اشاره و تاکید دارد که اگر به یکدیگر قرض می‌دهید حتما آن‌ را بنویسید؛ این اهمیت انضباط و کتابت برای حفظ رابطه دقیق مالی در همه اجزای زندگی انسان را نشان می‌دهد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم مظلوم و بی‌گناه غزه تحت بمباران‌های شدید صهیونیست‌ها هستند، افزود: صهیونیست‌ها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزادان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند؛ آن‌ها در غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آن‌ها به هلاکت برسند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه صهیونیست‌ها در اخلاق شکست خوردند، در سیاست منزوی شدند و در تاکتیک احمقانه عمل کردند افزود: صهیونیست‌ها در حال تکرار اشتباهات خود هستند و فروپاشی و زوال آن‌ها در اشتباهات است.

وی با بیان اینکه دشمن به مقاومت مردم مظلوم و با ایمان فلسطین و اشتباهات خود باخته است گفت: فلسطین با عزت شده و غزه به اندازه یک جهان، وسعت پیدا کرده و آمریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و جایی برای نفس‌کشیدن ندارند. فرمانده کل سپاه تصریح کرد: آن‌ها حتی در سرزمین‌های خودشان، جایی برای نفس‌کشیدن ندارند و باید داخل کاخ‌هاشان محبوس بمانند.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه جهان در حال تغییر و اسلام در حال گسترش است، گفت: فلسطینی‌ها در نبرد پیروز خواهند شد./ ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها