اعترافات تکان‌دهنده سربازان زن اسرائیلی

کد خبر: 1257342

منابع پزشکی رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کردند که تعداد زخمی‌شدگان در بین شهرک‌نشین‌ها و نظامیان رژیم صهیونیستی در بیمارستان‌ها از زمان آغاز جنگ به ۸۶۵۰ تن افزایش یافته است.

اعترافات تکان‌دهنده سربازان زن اسرائیلی

منابع پزشکی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تعداد مجروحان در بیمارستان‌های اراضی اشغالی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته به ۸۶۵۰ تن افزایش یافته است.

منابع پزشکی رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کردند که تعداد زخمی‌شدگان در بین شهرک‌نشین‌ها و نظامیان رژیم صهیونیستی در بیمارستان‌ها از زمان آغاز جنگ به ۸۶۵۰ تن افزایش یافته است.

به نقل از المیادین، منابع رژیم صهیونیست اعلام کردند که ۱۵۲۳ زخمی در مرزها با لبنان و ۲۳۹۹ زخمی در مرکز اراضی اشغالی و ۴۷۳۸ زخمی در جنوب اراضی اشغالی هستند.

منابع پزشکی تا روز یکشنبه وضعیت زخمی‌ها در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی را اینگونه رده‌بندی کردند: ۱۲۸ مورد مرگ بالینی در بیمارستان‌ها، ۳۴ مورد در وضعیت وخیم، ۳۷۸ مورد در وضعیت حاد و ۷۴۰ مورد متوسط.

در مورد شهرک‌های صهیونیست‌نشینی که در آنها این جراحت‌ها از زمان آغاز جنگ اتفاق افتاده است،‌ منابع پزشکی رژیم صهیونیستی گفتند که تعداد این شهرک‌ها به ۲۱۶ شهرک می‌رسد. همچنین تعداد افسران و سربازان کشته شده‌ای که ارتش رژیم صهیونیستی اجازه انتشار اسامی آنها را داده است، به ۳۸۷ تن افزایش یافته است./ایسنا

سربازان زن اسرائیلی: ارتش ما را مانند طعمه‌ای آسان رها کرد

تعدادی از سربازان زن ارتش رژیم صهیوینستی در گفت‌وگو با یک روزنامه عبری زبان اعترافاتی تکان‌دهنده درباره این ارتش داشتند.

به گزارش ایسنا، رسانه عبری عبری نوشت یکی از یگان‌های ارتش رژیم صهیونیستی که بر مرزها با نوار غزه نظارت دارد و از تعدادی سرباز زن تشکیل شده، به افسران آن درباره فعالیتی مشکوک از سمت این منطقه هشدار داد اما پیام‌های آن‌ها نادیده گرفته شدند.

به نوشته روزنامه هاآرتص، این یگان گروهی است که کاملا از دختران کم سن و فرماندهان زن جوانی تشکیل شده است. گزارش‌های این یگان شامل اطلاعاتی دال بر آمادگی نیروهای حماس برای کنترل یافتن بر ایست‌بازرسی‌ها و پیدا شدن وسایلی برای از کار انداختن دوربین‌ها بود که البته ناددیه گرفته شد.

یکی از سربازهای این یگان گفت: ارتش ما را همچون طعمه‌ای آسان رها کرد، دستکم شبه‌نظامیان سلاح داشتند و همانند قهرمان‌ها کشته شدند اما ارتش افسران زن اطلاعاتی خود را رها کرد تا به آسانی کشته شوند چراکه آن‌ها قادر به دفاع از خودشان نبودند.

طبق اعلام مسوولان غزه، جنگ علیه نوار غزه که از هفتم اکتبر تا امروز ادامه دارد، بیش از ۱۳ هزار شهید بر جای گذاشته که از این تعداد بیش از ۵۵۰۰ تن کودک و ۳۵۰۰ تن دیگر از آنها زن بودند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها