صبح نو / روایت وارونه ماجرای سن بازنشستگی

کد خبر: 1257449

صبح نو در واکنش به شایعات سن بازنشستگی نوشت: گروهی عهد کرده اند روایت وارونه از واقعیت ارائه کنند

صبح نو / روایت وارونه ماجرای سن بازنشستگی

گروه سیاست سایت فردا - روز گذشته سایت‌ها و کانال‌های خبری پر شده بود از گمانه‌زنی بر سر سن بازنشستگی که برخی از آنها در راستای ایجاد نگرانی برای مردم تفسیر می‌شد.

روزنامه صبح نو در این رابطه نوشته: کشور از جهات مختلفی با ناترازی مواجه است که ریشه در گذشته بوروکراسی و نوع رویکرد مدیران اجرایی دارد. این مشکلات در خیلی از زمینه ها نه تنها پایان نیافته بلکه انباشته شده است. از دولتی به دولت دیگر و از مجلسی به مجلس دیگر و از مدیری به مدیر دیگر. در چنین شرایطی دولت و مجلس فعلی درباره مساله و چالش صندوق های بازنشستگی روش های پیشین را کنار گذاشته و تلاش کردند که با توجه به محدودیت ها و مقدورات از چالش های آینده جلوگیری کنند.

این تصمیم بر خلاف روایت گروهی از جریان های سیاسی و افراد، یک تصمیم با رعایت حقوق بیمه شوندگان و توانایی های نهادهای مربوطه از جمله تامین اجتماعی است. گروهی که عهد کرده اند روایت وارونه از واقعیت ارائه کنند در پاسخ به گذشته مدیریتی دولت ها و مجالس قبلی که خیلی از آنها با رویکرد اصلاح طلبی سرکار آمدند پاسخی ندارند و به جای آنکه مدیران گذشته را به واسطه ناکارآمدی و تعلل مورد سوال قرار دهند هم روایت نادرست ارائه می کنند و هم پیشنهاد خاصی ارائه نمی دهند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها