برگزاری جلسه غیرعلنی برای تعیین تکلیف استعفای الیاس نادران

کد خبر: 1257459

رئیس مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۱۰۲ آیین نامه داخلی مجلس و تقاضای تعدادی از نمایندگان برای برگزاری نشست غیرعلنی، نشست را برای رسیدگی به این تقاضا غیرعلنی اعلام کرد.

برگزاری جلسه غیرعلنی برای تعیین تکلیف استعفای الیاس نادران

محمدباقر قالیباف در نشست علنی صبح امروز (سه شنبه 30 آبان ماه) در جریان بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس تعدادی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی داشتند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق آیین نامه، آقای نیک بین نماینده متقاضیان برگزاری جلسه غیرعلنی، به مدت 15 دقیقه متوالی یا متناوب اظهارنظر می کند و پس از آن برگزاری جلسه به صورت غیرعلنی به رأی گذاشته می شود، اگر رأی آورد، جلسه ادامه می یابد، در غیر این صورت جلسه به صورت علنی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس ماده 102 آیین نامه داخلی مجلس این روند با تقاضای 10 نفر از نمایندگان پیش می رود و پس از سخنان نماینده متقاضی به صورت متوالی یا متناوب در دو نوبت و سپس یک نماینده مخالف حداکثر تا 15 دقیقه صحبت می کند، در صورت تصویب حاضران، کار رسیدگی در جلسه غیرعلنی ادامه می یابد و در غیر این صورت، جلسه به صورت علنی در روال عادی برگزار خواهد شد./خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها