امیرعبداللهیان: جوهره تفکر وزارت خارجه، تفکر بسیجی است

کد خبر: 1258709

وزیر امور خارجه گفت: خوشبختانه جوهره تفکر و حرکت در بدنه مؤمن و متعهد وزارت امور خارجه ، تفکر بسیجی است.

امیرعبداللهیان: جوهره تفکر وزارت خارجه، تفکر بسیجی است

وزیر امور خارجه گفت: خوشبختانه جوهره تفکر و حرکت در بدنه مؤمن و متعهد وزارت امور خارجه ، تفکر بسیجی است.

حسین امیرعبداللهیان در پیامی سالروز تاسیس بسیج مستضعفین را گرامی داشت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و یادآور نگاه حکیمانه او به افق‌های دوردست است.

اینک پس از گذشت بیش از چهار دهه از بنیان نهادن این شجره طیبه، شاهد نیروی مردمی مقتدر و فداکاری هستیم که نه تنها از کیان اسلام و انقلاب و ایران عزیز در مقابل چالش‌ها و تهدیدات مختلف محافظت می‌کند، بلکه تفکر و کارکرد مردمی بسیج، به الگویی گره‌گشا برای برخی ملت‌های مسلمان در منطقه به ویژه ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در برابر رژیم کودکش و جنایتکار صهیونیستی تبدیل شده است.

در میهن عزیزمان ایران، بسیجیان مخلص در تمام صحنه‌های مجاهدت، از سازندگی و عمران روستایی تا فعالیت‌های جهادی در دورافتاده ترین نقاط کشور برای بهبود و ارتقای سطح زندگی مردم و نیز تأمین امنیت و سلامت ملت بزرگ ایران ایستاده‌اند و خستگی نمی‌شناسند.

خوشبختانه جوهره تفکر و حرکت در بدنه مؤمن و متعهد وزارت امور خارجه نیز ، تفکر بسیجی است و همکاران ما شیفتگان اعتلای وطن و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و میهن عزیزمان ایران با تفکر جهادی هستند و مانند همیشه بر عهد خود با خداوند متعال و ملت عزیز در دفاع از ارزش‌ها و اصول انقلاب و جمهوری اسلامی و تأمین منافع و امنیت ملی ایران عزیز پایبند هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام و آرمان‌های بلند امام راحل، چهل و چهارمین سالروز تأسیس «سازمان بسیج مستضعفین و ارتش ۲۰ میلیونی» را به ملت عزیز ایران و رهبری معظم انقلاب اسلامی تبریک می‌گویم و به پیشگاه روح بلند امام، شهیدان همیشه جاوید وطن خاصه بسیجیان شهید، درود و سلام می‌فرستم.

حسین امیرعبداللهیان

وزیر امور خارجه/ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها