«فردا» گزارش می‌دهد

مرزبندی رئیس‌جمهور با تفرقه‌افکنان

کد خبر: 1260322

با وجود آنکه برخی جریان های تازه تاسیس انتخاباتی و برخی رسانه ها در پوشش حامیان دولت شبانه‌روز به دنبال یافتن حاشیه و ادعایی برای طعنه‌زدن به دیگر قوا و اختلاف‌اندازی میانشان هستد، سید ابراهیم رئیسی موضعی بر خلاف آنها اتخاذ کرد.

مرزبندی رئیس‌جمهور با تفرقه‌افکنان

گروه سیاست سایت فردا -رئیس‌جمهور علاوه بر اینکه بر هماهنگی قوا تاکید کرد از نقد نمایندگان نیز استقبال و آنرا کمک‌کننده به دولت دانسته است و گفت: حسرت اختلاف میان دولت و مجلس را به دل دشمنان می گذاریم.

این در حالی است که برخی گروه ها و رسانه ها به دنبال شکاف انداختن میان مجلس و دولت هستند. در این شرایط رئیس‌جمهور در نشست مشترک دولت و مجلس با اشاره به اینکه حسرت اختلاف میان دولت و مجلس را به دل دشمنان می‌گذاریم، گفته: الگوی مناسب بین دولت و مجلس همراهی و هماهنگی است. این بدین معنا نیست که نماینده انتقاد نکند، بلکه نقد مصلحانه به دولت کمک می‌کند.

اظهارات ابراهیم رئیسی درست نقطه مقابل مسیری است که برخی گروهها و رسانه هایی که مدعی حمایت از دولت هستند و حتی برخی مسئولین دولتی در آن نقش‌آفرین‌اند طی می‌کنند. اکنون باید دید که با وجود تاکید رییس جمهور بر مسیر وحدت این جریان ها چه پاسخی به عملکرد خود خواهند داشت.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها