از عباس عبدی به خانم‌های محترم: شما می‌توانید مأموران پلیس را مچل کنید!

کد خبر: 1262034

عباس عبدی در یادداشتی با برشمردن مشکلات برخورد با بدحجابی به‌طور غیرمستقیم به زنان پیام داده که آن‌ها می‌توانند پلیس را مچل کنند!

از عباس عبدی به خانم‌های محترم: شما می‌توانید مأموران پلیس را مچل کنید!

این درحالی است که او قبلاً در واکنش به نقدی که «جوان» از آموزه‌های نادرست او به جوانان کرد، نوشت که اصولاً نوشته‌های او مخاطب جوان و مخاطبانی از بدنه اجتماع ندارد و برای سران و رهبران مملکت می‌نویسد، اما حالا با برشمردن مشکلات مقابله با بدحجابی می‌نویسد: «مشکل دوم؛ تنوع واکنش‌های مردم است، به ویژه زنان که به‌راحتی می‌توانند مأموران را مچل کنند. آن‌ها اگر تحت فشار قرار گیرند، حجابی را انتخاب خواهند کرد که خواهید گفت صد رحمت به بی‌حجابی! میلیون‌ها نفر در حال فکر کردن برای بروز واکنش‌های مناسب در برابر مأموران خواهند بود، و هیچ دولتی و حکومتی قادر به مقابله با این افراد نخواهد بود.» البته می‌توان فرض کرد که ایشان با نیت خوب، این را نوشته و مثلاً می‌خواسته به سران مملکت هشدار دهد که مواظب باشید پلیس‌تان مچل نشود، اما وقتی واکنش برخی خوانندگان عمومی را به همین یادداشت ایشان می‌بینیم که «عجب پس می‌توانیم مچل کنیم!» معلوم می‌شود که خواسته یا ناخواسته پیام از طرف غیرسران هم دریافت شده است! البته عبدی باید بداند که هرچند خودش این نوع اشارات را ناخواسته بداند، اما می‌تواند از نظر حقوقی به عنوان مصادیق مجرمانه تلقی شود.

روزنامه جوان قبلاً هم تذکر داده بود که ما نمی‌توانیم در این عصر ارتباطات حرفی را در رسانه بزنیم و بگوییم قصدمان فقط شنیدن حرف مثلاً از طرف سه نفر، اول دو رئیس قوه و بعد فرمانده پلیس بوده است و دیگران مشکل خودشان است اگر مطالب ما را می‌خوانند و برداشت دیگری دارند!

منبع: روزنامه جوان

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها