وحیدی: تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهند داشت

کد خبر: 1262370

وزیر کشور: این ترو‌ریست‌ها به فرمان تروریست‌های جهانی اقدام به شهادت جوانان عزیزمان کردند و بدانند هرگز نمی‌توانند‌ از دست رزمندگان ما فرار کنند.

وحیدی: تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهند داشت

 وزیر کشور با بیان اینکه ‌تروریست‌ها بدانند که آزموده آزمودن را ‌خطاست، گفت: اراده رزمندگان ما اجازه نخواهند داد که تروریست‌ها لحظه‌ای آرامش داشته باشند.

 احمد وحیدی در مراسم وداع با پیکر 11 شهید حمله تروریستی راسک با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: این جوانان عزیز در همان ساعتی که حاج قاسم به شهادت رسید در حمله ناجوانمردانه تروریست‌ها به شهادت رسیدند تا دشمنان نتوانند به این خاک مقدس نفوذ کنند.

وی با بیان اینکه این جوانان عزیز به دست شقی‌ترین افراد روی زمین به شهادت رسیدند، افزود: شهادت این 11 شهید را به همه ملت ایران تسلیت و تبریک می‌گویم.این شهدای گرانقدر امشب میهمان مادر خود حضرت زهرا سلام الله علیه هستند.

وزیر کشور  با بیان اینکه این جوانان با شجاعت و ایمان در دفاع از این آب و خاک در دل خود تردید راه ندادند و در راه دفاع از جان و مال و حیثیت مردم به شهادت رسیدند، تاکید کرد: گروهک‌های تروریستی و معاندین باید بدانند که آزموده را آزمودن خطاست، این انقلاب در طول دوران شهدای زیادی را در دفاع از کشور تقدیم کرده و در این مسیر استوار است.

وی خاطرنشان کرد: ‌این ترو‌ریست‌ها به فرمان تروریست‌های  جهانی جهانی اقدام به شهادت جوانان عزیزمان کردند و بدانند هرگز نمی‌توانند‌ از دست رزمندگان ما فرار کنند.

وزیر کشور با بیان اینکه ‌اراده رزمندگان ما اجازه نخواهند داد که تروریست‌ها لحظه‌ای آرامش داشته باشند، تاکید کرد: دشمنان تلاش کردند در این منطقه میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند اما امروز می‌بینید شیعه و سنی متحد و منسجم در کنار هم در مراسم تشییع حضور دارند و اقدامات دشمنان راه به جایی نبرده است.

خبر در حال تکمیل

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها