حضور 4 وزیر این هفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس

کد خبر: 1262380

در هفته جاری کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای بررسی طرح‌ها و لوایح و همچنین سؤال از برخی وزرای دولت تشکیل جلسه خواهند داد.

حضور 4 وزیر این هفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس

در این هفته کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای بررسی طرح‌ها و لوایح و همچنین سؤال از برخی وزرای دولت تشکیل جلسه خواهند داد.

جلسه کمیسیون اصل نود با حضور وزیر صمت، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و رئیس کل بانک مرکزی درخصوص بررسی تکمیل سامانه جامع تجارت و اجرای تکالیف قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار خواهد شد.

در ضمن جلسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی و بازدید از نمایشگاه روایت تحول، دستاوردهای علمی، فرهنگی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت با دعوت از سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان برنامه و بودجه کشور، دیوان محاسبات کشور، شورای نگهبان، هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در کمیسیون اجتماعی نیز برگزار می شود.

در این هفته جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی آخرین تحولات منطقه و چگونگی کنشگری جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نشست مشترک با هیأتی از مسئولان کشوری و لشکری عمان،بررسی فرسودگی و آلایندگی ناوگان حمل و نقل درون شهری با حضور کارشناس مرکز پژوهشها و دستگاه‌های اجرایی ذی ربط در کمیسیون امور داخلی و شوراها نیز برگزار می شود.

همچنین بررسی سوالات تعدادی از نمایندگان از وزیر نیرو در کمیسیون‌های انرژی و کشاورزی،نشست مشترک اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان با معاون اول رئیس جمهور، ارائه گزارش وزیر صمت درباره تامین و تجهیز ناوگان حمل و نقل به کمیسیون عمران، پاسخ وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به تعدادی از نمایندگان در کمیسیون فرهنگی، ادامه بررسی طرح "تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها" با حضور وزارت اموراقتصادی و دارایی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی از دیگر برنامه های کمییسیون ها است.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها