رئیسی: شهادت حضرت فاطمه(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

کد خبر: 1262669

رئیس‌جمهور، ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: حضرت فاطمه(س) اولین شهید مبارزه با نفاق بودند و شهادت ایشان نقاب را از چهره نفاق کنار زد.

 رئیسی: شهادت حضرت فاطمه(س) نقاب را از چهره نفاق کنار زد

سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز یکشنبه، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در تهران حضور یافت و سپس همراه عزاداران تهرانی به اقامه عزا و سوگواری برای دخت گرامی نبی مکرم اسلام (ص) پرداخت.

رئیس‌جمهور در این مراسم همچنین در گفت‌وگویی با خبرنگاران ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)، گفت: حضرت فاطمه (س) اولین شهیده مبارزه با نفاق بود و شهادت او نقاب را از چهره نفاق کنار زد.

رئیسی، عاشورا را امتداد مسیر شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) دانست و با بیان اینکه شهدایی که امروز تشییع می‌شوند، از ائمه الگو گرفته و برای ما الگو هستند، اظهار کرد: تشییع پیکر شهدا در فضای شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) به کشور ما جان و روح تازه‌ای می‌بخشد و حضور این شهدا به شهرها و روستاهای ما روحیه انقلابی، حماسی و شور و شعور تزریق می‌کند. امیدواریم ما به عنوان مسئولین و همچنین مردم با عمل به خواسته‌ها و آرمان‌های آن‌ها، شکرگذار و قدردان خون شهدا باشیم.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها