تشریح سه اصل مهم در فرماندهی نیروی زمینی ارتش از زبان امیر حیدری

کد خبر: 1263926

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ولایت‌محوری، عدالت محوری و شایسته‌سالاری، سه اصل مهم در فرماندهی نیروی زمینی ارتش است و طرح‌های ۳۱ گانه‌ی لبیک به عنوان اصول فرعی فرماندهی شمرده می‌شوند.

تشریح سه اصل مهم در فرماندهی نیروی زمینی ارتش از زبان امیر حیدری

به نقل از ارتش،  امیر سرتیپ کیومرث حیدری در آیین چهارمین جشنواره تجلیل از معاونین، فرماندهان و متولیان برتر طرح‌های لبیک یا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) که با حضور فرماندهان قرارگاه‌ها در ستاد نزاجا و به صورت وبیناری در سراسر کشور برگزار شد، به اصول فرماندهی نزاجا پرداخت و اظهار کرد: ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته‌سالاری، سه اصل مهم در فرماندهی نیروی زمینی ارتش است و طرح‌های ۳۱گانه‌ی لبیک به عنوان اصول فرعی فرماندهی شمرده می‌شوند.

وی تصریح کرد: در ارتش اسلام یک فرمانده باید در سه نقش ظاهر شود؛ اولین نقش، نقش فرمانده نظامی است که باید عزل و نصب کند، دستور جنگ صادر کند و برنامه نظامی داشته باشد. نقش دوم، نقش یک پدر در زیرمجموعه خود است و از روزی که فرمانده شد، باید به زیرمجوعه‌اش مانند فرزندش نگاه کند. نقش سوم، نقش رهبری است و یک فرمانده باید به فکر دنیا و آخرت کارکنان خود باشد.

وی با تأکید بر حرکت روبه جلوی یگان‌ها در ساخت خانه‌های شخصی بیان داشت: بنابر منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هر یک از کارکنان نیروی زمینی ارتش در هنگام بازنشستگی باید صاحب یک خانه‌ شخصی باشند، در همین راستا احداث منازل شخصی در کنار منازل سازمانی برای کارکنان نزاجا یک تکلیف است و این نهضت با موفقیّت تمام در شهرها یکی پس از دیگری در حال پیشرفت است.

گفتنی است در این آیین مجموعاً از ۳۱۳ نفر از معاونین، فرماندهان و متولیان برتر طرح‌های لبیک یا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) در سراسر کشور تجلیل شد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها