وزیر اطلاعات شهادت سردار سید رضی موسوی را تسلیت گفت

کد خبر: 1264422

وزیر اطلاعات با صدور پیامی شهادت سردار سید رضی موسوی را تسلیت گفت.

وزیر اطلاعات شهادت سردار سید رضی موسوی را تسلیت گفت

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات با صدور پیامی شهادت سردار موسوی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار مجاهد سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی، همرزم سردارِ بزرگِ مبارزه با تروریسم، شهید قاسم سلیمانی توسط رژیم تروریستی صهیونیست به شهادت رسید.

این عمل ددمنشانه، مصداق دیگری از خوی تروریستی رژیم جعلی صهیونیست و دلیل مستند دیگری بر ضرورت مهار قاطع و قطعی رژیم وحوش حاکم بر سرزمین قدس اشغالی است.

اگر چه این جنایت وحشیانه، نشانگر عجز و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابله با رزمندگان جبهه‌ی مقاومت اسلامی و پیامدهای طوفان الاقصی و مقاومت سترگ مردم مظلوم و مقتدر غزه می‌باشد، اما این جنایت به نوبه‌ی خود پیامد سنگین دیگری برای رژیم جنایت کاران خواهد داشت.

سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور، شهادت سرافرازانه‌ی این شهید والامقام را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت سلحشور ایران اسلامی و به‌ویژه خانواده معزز آن شهید تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه الهی، علو درجات آن شهید مجاهد و مدافع حرم و حامی مردم بی دفاع غزه را همراه با پیروزی نهایی جبهه‌ی حق علیه اردوگاه کفر و نفاق تسلیت عرض می‌نمایند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها