رئیسی در دیدار با خانواده سردار شهید «سید رضی موسوی»:

جنایتکاران صهیونیست تاوان این جنایت را خواهند داد

کد خبر: 1265361

رئیسی با حضور در منزل شهید "سید رضی موسوی" ضمن ابراز همدردی با خانواده ایشان گفت: قطعاً این جنایت بی‌پاسخ نخواهد ماند و جنایتکاران صهیونیست تاوان این جنایت را خواهند داد.

جنایتکاران صهیونیست تاوان این جنایت را خواهند داد

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور پیش از ظهر امروز در منزل شهید سید رضی موسوی حاضر شد و با اعضای خانواده شهید دیدار و گفت وگو و همچنین با آنها ابراز همدردی کرد.

سید ابراهیم رئیسی در دیدار با خانواده سردار شهید «سید رضی موسوی» که بدون اطلاع قبلی در منزل این شهید والامقام صورت گرفت، ایثار و فداکاری شهدا را سنگ زیر بنای امنیت و اقتدار کشور و رهاورد مجاهدت و شهادتشان  برای ملت را شرافت و عزت عنوان کرد و افزود: قطعاً خدمات و مجاهدت‌های این سردار بزرگ در راه پشتبانی و توانمندسازی جبهه مقاومت اسلامی نام او را در کنار یاران و همرزمانش در تاریخ پرافتخار این کشور تا همیشه ماندگار خواهد کرد.

رئیس جمهور در ادامه اقدام خبیثانه و بزدلانه رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی در به شهادت رساندن سردار شهید موسوی را ناشی از عجز و سرخوردگی این رژیم در برابر جبهه مقاومت اسلامی در منطقه دانست و تأکید کرد: قطعاً این جنایت بی‌پاسخ نخواهد ماند و جنایتکاران صهیونیست تاوان این جنایت را خواهند داد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها