بررسی پیشنهادات وزارت نیرو برای بودجه سال ۱۴۰۳

کد خبر: 1265656

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفـت: در نشست امروز اعضای کمیسیون عمران با مسئولان وزارت نیرو، پیشنهادات مسئولان برای درج در بودجه سال ۱۴۰۳ مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی پیشنهادات وزارت نیرو برای بودجه سال ۱۴۰۳

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفـت: در نشست امروز اعضای کمیسیون عمران با مسئولان وزارت نیرو، پیشنهادات مسئولان برای درج در بودجه سال ۱۴۰۳ مورد بررسی قرار گرفت.

عبدالجلال ایری در تشریح نشست امروز ( 11 دی ماه ) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این نشست با حضور معاونان وزارت نیرو، از جمله هاشم امینی مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و یزدان رضایی معاون برنامه ریزی و اقتصادی این وزاتخانه و تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی با هدف بررسی پیشنهادات آنها برای درج در لایحه بودجه سال 1403 برگزار شد.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز، گمیشان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم اکنون مجلس در حال بررسی لایحه بودجه سال آتی بوده و به همین منظور نیز کمیسیون های تخصصی جلساتی را با مسئولان دستگاه‌های مربوطه برگزار و پیشنهادات آنها را دریافت می‌کنند. در همین راستا نیز کمیسیون عمران روز گذشته هم مسئولان وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، بیمه مرکزی، جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه‌های اجرایی را دعوت کرده و پیشنهادات آنها را نیز اخذ کرد.  

وی ادامه داد: بودجه سند مالی و برنامه ریزی یک ساله کشور بوده و در شرایط فعلی با توجه به مشکلات که برای تامین منابع مالی وجود دارد، هزینه ها باید به درستی مدیریت و برای پروژه‌های کشور اولویت بندی داشته باشیم. نمایندگان مجلس در این جلسات مشکلات حوزه انتخابیه خود و پیشنهادات مربوطه را به دستگاه‌ها اجرایی اعلام می‌کنند و مصوبات در نهایت با مشورت و با توجه به اهمیت موضوعات در کمیسیون عمران به تصویب می‌رسد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: ضرورت اصلاح شبکه های آبرسانی در روستاها و شهرها، آبرسانی به مناطق دارای تنش آبی، تکمیل پروژه های سد سازی و پروژه های انتقال آب و احداث آب شرین کن ها و سایر موارد مرتبط در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و امیداریم با جمع بندی صورت گرفته، تصمیم‌های خوبی را در لایحه بودجه سال آتی داشته باشیم و گامی در جهت رفع مشکلات بر داریم. /خانه ملت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها