انصراف باهنر از کاندیداتوری در انتخابات مجلس صحت دارد؟

کد خبر: 1265832

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با تکذیب شایعه انصراف باهنر از کاندیداتوری مجلس، گفت: تلاش آقایان باهنر، قالیباف و حدادعادل این است که نیروهای انقلاب در تهران به یک فهرست واحد برسند.

انصراف باهنر از کاندیداتوری در انتخابات مجلس صحت دارد؟

احمد نیکفر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین درباره شایعه انصراف محمدرضا باهنر از کاندیداتوری در انتخابات مجلس دوازدهم، اظهار داشت: تا این لحظه این خبر شایعه است و ایشان چنین تصمیمی نداشته‌اند؛ متأسفانه برخی افراد برای اغراض سیاسی خود از اسم آقای باهنر در مصاحبه‌هایشان سوءاستفاده می‌کنند.

وی توضیح داد: برخی نمایندگان ادوار قبلی مجلس از تهران ثبت‌نام کردند و تلاش دارند فهرستی جدا با سرلیستی آقای باهنر معرفی کنند؛ برخی اصلاح‌طلبان هم تلاش دارند تا ایشان را شخصیت نزدیک به آقای لاریجانی معرفی کنند که قرار است با اصلاح طلب‌ها ائتلاف کند که هیچ‌کدام اینها صحت ندارد و می‌خواهند بین ایشان و آقای قالیباف اختلاف بیندازند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه تلاش آقایان باهنر، قالیباف و حدادعادل این است که نیروهای انقلاب و اصولگرا در تهران به یک فهرست واحد برسند، اظهار داشت: اکنون که اصلاح‌طلبان خوش‌خیم به این نتیجه رسیدند که در تهران لیست بدهند باید تلاش ما هم دستیابی به وحدت باشد.

نیکفر با اشاره به اینکه باهنر دائم در جلسات شورای ائتلاف شرکت می‌کند تا تلاش‌هایشان به یک لیست واحد منتهی شود، خاطرنشان کرد: در شورای وحدت هم بحث‌ها حول رسیدن به یک فهرست است مگر افرادی که چون احتمال می‌دهند در لیست واحد نباشند بخواهند خودشان دست به اقدام جداگانه بزنند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها