ذوالنوری: جنایت تروریستی کرمان یقینا بی‌جواب نخواهد ماند

کد خبر: 1266135

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: جنایت تروریستی کرمان یقینا بی‌جواب نخواهد ماند، اما جمهوری اسلامی حق خود را محفوظ می‌داند زمان، مکان، نوع و شیوه انتقام را خودش تعیین می‌کند.

 ذوالنوری: جنایت تروریستی کرمان یقینا بی‌جواب نخواهد ماند

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت مردم کرمان در مراسم سیدالشهدای مدافع حرم شهید قاسم سلیمانی، اظهار کرد: با توجه به جنس کار که اقدام تروریستی غیرانتحاری بوده است، به نظر می‌آید جنس کار، اسرائیلی و از اقدامات رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رژیم صهیونیستی شدیدا از شهید سلیمانی آسیب‌دیده و مقاومت مردم غزه و بیداری اسلامی را نتیجه اقدامات حاج قاسم سلیمانی می‌داند. این رژیم یکپارچگی ملت‌های مسلمان و حتی هم‌سویی ملت‌های غیرمسلمان در محکوم کردن این رژیم و همدردی با مردم فلسطین را نتیجه نقش شهید سلیمانی می‌داند.

وی ادامه داد: دلیل اول برای خلق چنین حادثه شیطانی این است که رژیم صهیونیستی شهید قاسم سلیمانی را برای خودش خطرناک‌تر از سردار سلیمانی زنده می‌داند و به‌طور قطع کسانی که در مراسم شهید سلیمانی شرکت می‌کنند، کف اعتقادشان نفرت و انزجار از رژیم صهیونیستی است، لذا همه این افراد دشمن رژیم صهیونیستی بودند و اسرائیل خود را مجاز به کشتار این افراد می‌داند.

حجت‌الاسلام ذوالنوری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز در یک تنگنا گیر کرده است، تصریح کرد: انزجار ملت‌های دنیا به حدی است که به سران اروپایی اجازه حمایت علنی از کشتار غزه را نمی‌دهد، لذا رژیم صهیونیستی به دنبال این است که میدان درگیری را از درگیری اسرائیل-غزه به درگیری اسرائیل -جمهوری اسلامی تبدیل کنند، بلکه بتوانند توجه برخی قدرت‌های بزرگ را برای پشتیبانی خودشان جلب کنند و علی‌رغم این انزجار و تنفری که علیه رژیم صهیونیستی ایجاد شده است، بتوانند با تغییر میدان، بهانه‌ای برای حمایت و همراهی قدرت‌های بزرگ فراهم کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تأکید کرد: این جنایت یقینا بی‌جواب نخواهد ماند، اما جمهوری اسلامی حق خود را محفوظ می‌داند زمان، مکان، نوع و شیوه انتقام را خودش تعیین می‌کند.

حجت‌الاسلام ذوالنوری با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی هیچ محدودیتی برای خودش در کشتار مردم بی‌گناه و زنان و کودکان قائل نیست و این رژیم یک خطر برای همه بشریت است، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با این اقدامات به طور طبیعی باید بداند که روزگار سختی را در پیش خواهد داشت، ملت ایران بیدارتر و هوشیارتر شدند و انزجار آن‌ها از رژیم صهیونیستی بیشتر شده است.

نائب رئیس مجلس با بیان اینکه اطلاعات و اخباری ندارم که این عملیات کار رژیم صهیونیستی باشد، اما از جنس عملیات مشخص است که کار این رژیم است، گفت: این نوع عملیات‌ها از سرِ عجز و ضعف است، آن‌ها نتوانستند در میدان به پیروزی دست یابند، اما  با انتقامی که ارزش عملیاتی جهانی خواهد داشت، رژیم صهیونیستی را تنبیه و مجازات پشیمان‌کننده خواهیم کرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد