احدیان: حادثه تروریستی کرمان ناشی از شکست دشمن در جنگ میدانی و نظامی است

کد خبر: 1266208

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت با بیان اینکه حادثه تروریستی کرمان ناشی از شکست دشمن در جنگ میدانی و نظامی است، افزود: حمله به جمعی از مردم بی‌گناه و زنان و کودکان، نشان‌دهنده اوج عجز و ناتوانی دشمنان است.

احدیان: حادثه تروریستی کرمان ناشی از شکست دشمن در جنگ میدانی و نظامی است

محمد سعید احدیان، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت و عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در دهمین جلسه طلوع از سلسه جلسات معاونت دانشجویی شورای ائتلاف در جمع دانشجویان با اشاره به حادثه تروریستی امروز در کرمان، خاطرنشان کرد: حادثه تروریستی امروز در کرمان نشان داد که دشمنان حضور مردم در صحنه و پایبندی آن‌ها به مکتب حاج قاسم را برنمی‌تابند و اگر روزی از حاج قاسم می‌ترسیدند، امروز از مردمی که به زیارت مزار شهید سلیمانی می روند نیز می‌ترسند.

وی با بیان اینکه این حادثه تروریستی ناشی از شکست دشمن در جنگ میدانی و نظامی است، افزود: حمله به جمعی از مردم بی‌گناه و زنان و کودکان، نشان‌دهنده اوج عجز و ناتوانی دشمنان است.  

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برای من اصل این جلسات دانشجویی بسیار مهم است و محورهای مهمی در این جلسه مطرح شد، تأکید کرد: نکات و مطالباتی که در این جمع مطرح شد، من را به فعالیت‌های دانشجویی جوانانی که در این جمع حضور دارند، امیدوار کرد.

احدیان در ادامه در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان درباره نحوه تدوین فهرست‌های انتخاباتی، گفت: جریان دانشجویی باید از شورای ائتلاف مطالبه‌اش این باشد که افرادی که صلاحیت اخلاقی و مالی ندارند در لیست حضور نداشته نباشند.

وی افزود: رهبر انقلاب هم شاخص‌های کلی را مشخص کرده و می‌گویند ترکیب جوان و مدیر با تجربه در کنار هم می‌تواند تأثیرگذار باشد.

احدیان تصریح کرد: حلقه‌های میانی به عنوان یک نقش تعیین‌کننده در ارتباط با مسئولین بسیار مؤثر است و رهبر انقلاب در دیدارِ دانشجویان در سال ۹۸ روی این موضوع تأکید کردند.

دستیار سیاسی رئیس مجلس خاطرنشان کرد: طراحی پاسخ برای حل مشکلات و ارائه راه‌حل این مشکلات و نیز ایجاد انجمن علمی‌ها و تشکل‌های مختلف و کنشگری تخصصی درباره موضوعات مختلف و حرکت دادن بخشی از جامعه و تسهیل‌گیری در امور از وظایف مهم حلقه‌های میانی است.

 وی افزود: دانشجویان عنصر مهم این حلقه‌های میانی هستند که می‌توانند در قالب تشکل‌ها و گروه‌ها و انجمن‌ها و احزاب فعالیت‌های خود را انجام دهند.

احدیان در بخش پایانی سخنان خود درباره مطالبات دختران دانشجوی حاضر در جلسه، گفت: مبنای کار در حوزه زنان باید نگاه رهبر انقلاب باشد و متأسفانه شاهد هستیم که بعضاً در بخش‌هایی از برخی نهادها کوتاهی‌هایی نسبت به بیانات رهبر انقلاب صورت گرفته است.

دستیار سیاسی رئیس مجلس تصریح کرد: در این زمینه هم الحمدلله همان طور که مستحضر هستید، مجلس فعالیت‌های زیادی انجام داده و قانون‌های خوبی مثل قانون جوانی جمعیت و... تصویب شده و قانون ارتقای امنیت زنان نیز در دستورکار مجلس است و برنامه ما برای آینده هم ادامه دادن به همین روند دغدغه‌مندانه مجلس در حوزه زنان است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها