وحیدی: آخرین آمار شهدای کرمان ۸۴ نفر است/ وضعیت امنیتی‌ در کرمان آرام است

کد خبر: 1266273

وزیر کشور با بیان اینکه اکنون وضعیت امنیتی‌ در کرمان آرام است، گفت: علاملان انفجار تروریستی در قبضه قدرت دستگاه‌ها‌ی امنیتی ایران گرفتار خواهند شد.

وحیدی: آخرین آمار شهدای کرمان ۸۴ نفر است/ وضعیت امنیتی‌ در کرمان آرام است

 احمد وحیدی در حاشیه عیادت از مجروحان انفجار تروریستی کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صمیمانه از کادر تشکر می‌کنیم که پس از انفجار روز گذشته تعداد قابل توجهی از مجروحان را درمان کردند و 111 عمل جراحی بر روی مجروحان انجام شده  که کار بسیار ارزشمندی بوده است.

وی با بیان اینکه براساس آخرین آمار اعلام شده پزشکی قانونی عدد شهدای ما 84 نفر است، گفت: البته تعدادی از عزیزان در بیمارستان و در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند که وضعیت مناسبی ندارند ممکن است این آمار تغییر کند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه 284 مصدوم داشتیم که تعداد قابل توجه مرخص شدند، افزود: در حال حاضر 220 نفر در مجموع بیمارستان‌های کرمان بستری هستند که تعداد زیادی از مجروحان حال عمومی خوبی دارند و یا احتیاج به عمل حراجی کوچکی دارند.تعداد زیادی سرپایی مدوا و ترخیص شده‌اند و تعدادی هم امروز مرخص می‌شوند و الحمدالله مشکل خاصی ندارند.

وزیر کشور تصریح کرد: همه کادر درمان بسیج شده‌اند تا سریعا مشکل مجروحان برطرف شود و با حضور و استقرار وزیر بهداشت روند درمان مجروحان به خوبی در حال انجام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت امنیتی کرمان، اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی بر موضوع اشراف دارند و مسلط هستند و برنامه‌های خودشان را طبق روال پیش‌بینی شده انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه همه چیز در کرمان عادی و آرام بوده و ماجرا روز گذشته محدوده گلزار شهدای کرمان در حال تجزیه و تحلیل و بررسی است، ادامه داد: روز گذشته دو انفجار شدید با موج شدید و با مواد شدید‌الانفجار در بین مردم رخ داد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه بخش اعظم صدمات وارد شده به دلیل ترکش‌ها و ساچمه‌های انفجار بود که به سر عزیزان ما اصابت کرده است، افزود: حادثه تروریستی روز گذشته در کرمان، یک حادثه تلخ، بزدلانه و مزدورانه بوده است.

وی با بیان اینکه تروریست‌هایی که از شهید سلیمانی می‌ترسیدند نشان دادند که از هواداران، رهروان و عزاداران حاج قاسم هم می‌ترسند، گفت: این حادثه نشان دهنده عمق خباثت دشمنان است.

وحیدی بیان کرد: عاملان حادثه تروریستی روز گذشته در محدوده گلزار شهدای کرمان بی‌تردید در قبضه قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ما گرفتار خواهند شد و سیلی محکمی دریافت خواهند کرد؛ عاملان و حامیان این حادثه تروریستی از خشم ملت ایران باید بترسند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها