چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی/شهید سلیمانی الگوی نسل‌ها است

کد خبر: 1266434

نضال عمار، نماینده تجمع در سوریه در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:امروز در سالگرد شهید سلیمانی باید خدمات ایشان را به یاد آوریم. یاد می‌آوریم از او به عنوان انسانی جنگو در محور مقاومت. وی یک فرمانده مبدع بود و در همه عرصه‌ها حاضر بود.

چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی/شهید سلیمانی الگوی نسل‌ها است

نضال عمار، نماینده تجمع در سوریه در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:امروز در سالگرد شهید سلیمانی باید خدمات ایشان را به یاد آوریم.  یاد می‌آوریم از او به عنوان انسانی جنگو در محور مقاومت. وی یک فرمانده مبدع بود و در همه عرصه‌ها حاضر بود.

در این مناسبت به روح شهید سلیمانی تمسک می‌جویم. ایشان الگوی نسل‌ها است. فقط در سطح عرب و اسلام نیست بلکه در سطح عالم الگو است. سلام خاص خودم را به خانواده ایشان عرض می‌کنم.

در فلسطین حماسه‌ها دارد طی می‌شود. جامعه جهانی را به توقف جرم‌ها و جنایات و ازادسازی فلسطینینان دعوت می‌کنم.

همه می‌خواهند که رژیم اسراییل به خاطر جرم‌هایش در دادگاه‌های بین‌المللی محاکمه شود.

 چهاردهمین مجمع جهانی بیداری اسلامی| آمریکا به‌خاطر جنگ، اقتصاد ضعیفی دارد

نماینده تجمع جهانی مقاومت در آمریکا اظهار داشت: ما امروزه شاهد مشکلات اقتصادی متعددی در آمریکا هستیم و به‌خاطر جنگ، اقتصاد ضعیفی داریم.

به گزارش خبرنگار گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، خانم جودیا بلوو نماینده تجمع جهانی مقاومت در آمریکا در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان «شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی» که عصر امروز با حضور شخصیت‌ها و نمایندگان کشورهای مختلف در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: آمریکایی‌ها امروز متوجه نیستند که چه کاری می‌کنند و نشانه‌های شکست آنان مشخص شده است.

وی افزود: زمانی که آمریکایی‌ها اسلحه‌های خود را علیه همدیگر استفاده می‌کنند، در مکان‌های دیگر بدون اسلحه هم علیه همدیگر شلیک می‌کنند.

نماینده تجمع جهانی مقاومت در آمریکا اظهار داشت: ما امروزه شاهد مشکلات اقتصادی متعددی در آمریکا هستیم و به‌خاطر جنگ، اقتصاد ضعیفی داریم.

جودیا بلوو گفت: آمریکایی‌ها در ظاهر همزمان خواهان حمایت از اسرائیل و فلسطینیان هستند و آنها با این شروع کردند که حماس دو کودک اسرائیلی را کشته است. این یک جنگ بدی است و وضعیت بهداشت و سلامت در آمریکای خوب نیست و همه این مسائل مربوط به جنگ است.

وی عنوان کرد: وضعیت سلامت در فلسطین اصلاً مناسب نیست و مردمِ تحصیل‌کرده‌ی آمریکا می‌خواهند جهان را نابود کنند؛ آن‌ها در حال نابودی منابع مالی و کشتن بیگناهان هستند و افراد قدرتمند در دنیا این جنایات را انجام می‌دهند.

 چهاردهمین کنگره جهانی بیداری اسلامی| یوسف الناصری: همه خیر در جهاد است

شیخ یوسف الناصری نماینده تجمع مقاومت در عراق گفت: باید فرمان خدا را قبول کنیم که همه خیر در جهاد است و بهشت زیر سایه شمشیرهاست.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، امروز چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان «شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی» با حضور جمعی از کارشناسان منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار شد.

شیخ یوسف الناصری نماینده تجمع در عراق با اشاره به حملات اخیر به عراق و همچنین شهادت شخصیت‌های بزرگ در راه آزادی فلسطین گفت: ما در دوراهی هستیم. یا ما بمانیم و دفاع کنیم یا به محور دیگری برویم. ما در چارچوب های درگیری دیپلماتیک و انسانی قرار داریم. کدام را انتخاب کنیم؟! دیپلماسی که به پاسخ دادن شک دارد؟ من درخواست می‌کنم که همه به حقیقت امت نگاه کنند. باید فرمان خدا را قبول کنیم که همه خیر در جهاد است و بهشت زیر سایه شمشیرهاست.

وی افزود: ما اقتصاد و مقاومت اقتصادی علیه دلار را قبول می‌کنیم اما ضعیف ترین ما یمنی ها هستند اما در میدان قوی ترین هستند. یمنی ها بهترین درجات مقاومت را  دارند و اراده مقابله با استکبار را دارند.  امروز یمن سردمدار مقاومت شده است. ما باید به آنان برسیم.

الناصری در آخر تصریح کرد: به چارچوب های دیپلماتیک نگاه نکنید. نگاه کردن ما باعث می شود همه نقاط حتی در تهران ساقط شود. ما باید یک تصمیم شجاعانه بگیریم و تردیدی نکنیم.

ایلیا رودریگز، مشاور رییس جمهور ونزوئلا و نماینده تجمع ونزوئلادر چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:

من از ونزوئلا می‌آیم. کشوری که تحریم شده است خوشحالم که ونزویلا به دنبال استقلال خودش است و نباید از ازادی خسته شد.

وقتی برای شهید سلیمانی جمع می‌شویم احساس آزادی می‌کنم.  آقای کامیلو ژنرالی بود که در کشورما همین اتفاق را انجام داد به همین خاطر فکر می‌کنیم که برادری را از دست دادیم. ما می‌دانیم چه انسانی را. ازدست دادید.

مردانی مانند ژنرال سلیمانی هر روز متولد نمی‌شوند اما الگو خواهند بود.  زنده باد ژنرال سلیمانی. زنده باد قهرمان‌های ضد استعمار و ضد صهیونیست. زنده باد ایران و فلسطین.

آمریکا متوجه نیست در غزه چه کاری انجام می‌دهد

 جودیا بلوو نماینده تجمع جهانی مقاومت در آمریکا در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:

آمریکایی‌ها امروز متوجه نیستند که چه کاری می‌کنند و نشانه‌های شکست آنان مشخص شده است.

آمریکایی‌ها در ظاهر همزمان خواهان حمایت از اسرائیل و فلسطینیان هستند اما جنگ در غزه جنگ بدی است و وضعیت بهداشت و سلامت خوب نیست و همه این مسائل مربوط به جنگ است

وضعیت سلامت در فلسطین اصلاً مناسب نیست وآن‌ها در حال نابودی منابع مالی و کشتن بیگناهان هستند و افراد قدرتمند در دنیا این جنایات را انجام می‌دهند

با عمل به گفته‌های قاسم سلیمانی در یک شبانه روز اسرائیل را نابود می‌کنیم 

شیخ ابوبکر احمد کمال‌الدین نماینده تجمع مقاومت در غنا، در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:

به‌عنوان یک آفریقایی از ژنرال حاج قاسم سلیمانی درس‌های زیادی یاد گرفته‌ام و او شهید شد در حالی که بسیاری از ویژگی‌ها را از خود برجای گذاشت که اگر آن را یاد بگیریم، اسراییل را در یک شبانه روز خواهیم لرزاند و از بین خواهیم برد.

من از شهید سلیمانی اخلاص و اتقان در کار را آموختم و دیدم او کم حرف می‌زند و عملش بیشتر است. در بازگشت به کشورم، از مردم کشورم می‌خواهم که سخنان را کمتر کرده و اعمال و اقدامات را افزایش دهند.

این ژنرال در ظاهر رحلت کرده ولی آثار زیادی از خود برجای گذاشته است.

در دوراهی دیپلماسی و مقاومت قرار گرفته‌ایم

شیخ یوسف الناصری نماینده تجمع در عراق، در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی: 

ما در دوراهی هستیم. یک، ما بمانیم و دفاع کنیم یا به محور دیگری برویم. ما در چارچوب های درگیری دیپلماتیک و انسانی قرار داریم. کدام را انتخاب کنیم؟! دیپلماسی که به پاسخ دادن شک دارد؟

من درخواست می‌کنم که همه به حقیقت امت نگاه کنند. باید فرمان خدا را قبول کنیم که همه خیر در جهاد است و بهشت زیر سایه شمشیرهاست.

ما مقاومت اقتصادی علیه دلار را قبول می‌کنیم. ضعیف‌ترین ما یمنی‌ها هستند اما در میدان قوی‌ترین هستند. یمنی‌ها بهترین درجات مقاومت را  دارند و اراده مقابله با استکبار را دارند. امروز یمن سردمدار مقاومت شده است. ما باید به آنان برسیم.

به چارچوب‌های دیپلماتیک نگاه نکنید. نگاه کردن ما باعث می‌شود همه نقاط حتی در تهران ساقط شود. ما باید یک تصمیم شجاعانه بگیریم و تردیدی نکنیم.

اسرائیل مقابل چشم جهانیان نسل کشی می‌کند

ماریا فرناندا نماینده تجمع مقاومت در کلمبیا در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان «شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی»:

در تاریخ بشریت در هیروشیما و ناکازاکی نسل‌کشی وحشتناکی را دیدیم؛ هم‌چنین نسل‌کشی‌هایی در اسپانیا و آفریقا رخ داده است.

این نسل‌کشی‌ها مانند نسل‌کشی که در فلسطین صورت می‌گیرد جلوی چشم جهانیان نبوده و این وقایع در فضای مجازی منتشر می‌شود و کشتار کودکان و زنان در فلسطین صورت می‌دهد و جهانیان این حوادث را می‌بینند.

ترور شهید سلیمانی نقض قوانین جهانی بود و اولین باری بود که رییس‌جمهور آمریکا صریحا اعلام کرد که صریحا یک ژنرال را در یک کشور دیگر کشتیم و از سلاح‌های پهپادی استفاده کردیم.

یک روز وقتی می‌گفتیم رژیم اسرائیل یک رژیم کودکش و استعماری است، برخی مردم دنیا باور نمی‌کردند ولی اقدامات نتانیاهو مهر تاییدی بر این سخنان بود.

عربستان از آمریکای در حال فروپاشی دوری می‌کند

میلاندا ملکوت، نماینده تجمع در بلژیک در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان «شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی»:

من می‌خواهم که به فلسطینی ها بابت پیروزی هایشان درود بفرستم. مرذم فلسطین به پیروزی نزدیک هستند و مقاومت متوقف نخواهد شد. جهان در حال فروپاشی است.

اقتصاد آمریکا نابود شده است. جنگ روح امپریالیسم است و کپیتالیسم از سال ۲۰۰۸ افزایش پیدا کرده است. چرا کشورهای امپریالیسم به جنگ می‌روند؟ به دلیل کمبودهای اقتصادی.

عربستان سعودی یکی از همین کشورهاست. در زمانی که فروپاشی امریکا نزدیک است عربستان خودش را از آن دور می‌کند. کشورهایی مانند ایران و بولیوی با انقلاب خودشان امپریالیسم را شکست دادند. بعد از انقلاب ایران امپریالیسم دنبال سرنگونی بودند ولی به آن دست پیدا نکردند.

وحدت بین ایران و ونزوئلا را تبریک می‌گویم. آمریکای لاتین آنچنان قهرمان مبارزه با امپریالیسم ندارد. قاسم سلیمانی مانند چگوارا است.

از زمان ترور سلیمانی مردم بیشتری علیه امپریالیسم جمع شدند. من همچنین می‌خواهم اقدام علیه سید رضی محکوم کنم.

اطلاع مردم جهان از وقایع غزه، بر اثر پوشش‌های رسانه‌ای است

روبرتو ورده نماینده تجمع جهانی حامیان مقاومت ایتالیا در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی:

ما امروز در جای درستی از تاریخ قرار داریم و تاریخ مقابل ماست؛ یک جنگ بعد از جنگ دیگری آغاز می‌شود و کشورهای ترسو پول می‌فرستند تا لشکرهای خود را تقویت کنند و بسیاری از ارزش‌های اخلاقی روی زمین مانده است.

قبلاً مشابه وقایع غزه را ندیده بودیم و امروزه شاهد قتل عام بیش از ۱۰ هزار شهروندان عادی و هدف قرار دادن بیمارستان‌ها و از این قبیل جنایات شاهد هستیم.

از زمانی که رسانه این‌ها را پوشش می‌دهد، همگان از این حوادث باخبر شده‌اند و سیستم سیاسی که این موضوعات را حمایت می‌کند بی‌ارزش است.

وقتی به ایران می‌آییم و صدای ایرانی‌ها در حمایت سایر کشور را می‌شنویم خوشحال می‌شویم.

کمک به مستضعفین را از قاسم سلیمانی آموختیم

شیخ محمدو باه نماینده تجمع حامیان مقاومت مالی در چهاردهمین نشست تخصصی بیداری اسلامی با عنوان "شهید سلیمانی، طوفان الاقصى و نظم جدید جهانی":

زندگی سلیمانی خیلی عجیب است. وقتی شهادت قاسم سلیمانی را شنیدیم همه ما در نگرانی بزرگ در مالی قرار گرفتیم چرا که نماینده مسیر محکم و مقتدر بود.

او کسی بود که فقط در مرزهای ایران محدود نشده بود و به همه مرزها نفوذ کرده بود. از اینجا می‌گویم که لبنان در خلال وجود او در درگیری‌ها پیروز شد و می‌گویم که به لطف حاج قاسم سوریه در مقابل تروریسم مقاومت کرد.

به واسطه او فلسطین مقاومت کرد و یمن توانست به کرامت خودش باقی بماند. به واسطه اوست که افریقا پیشرفت می‌کند.

هدف اساسی او کمک مستضعفین در زمین بود و ما این راه را یاد گرفتیم. این همان چیزی است که امروز در یک اتحاد حقیقی در ساحل آفریقا وجود دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها