وزیر کشور: چند مظنون انفجار تروریستی کرمان دستگیر شدند

کد خبر: 1266546

وحیدی: برخی عوامل درگیر با انفجارهای تروریستی کرمان دستگیر شدند

 وزیر کشور: چند مظنون انفجار تروریستی کرمان دستگیر شدند

وزیر کشور از دستگیری برخی از عوامل درگیر با انفجارهای تروریستی کرمان خبر داد و گفت: سرنخ های بسیار خوبی از عاملین این انفجارها پیدا شده است.

احمد وحیدی، وزیر کشور از دستگیری برخی از عوامل درگیر با انفجارهای تروریستی کرمان خبر داد.

وی درباره آخرین اطلاعات از شناسایی عوامل این حادثه تروریستی گفت: توسط دستگاه‌های اطلاعاتی،‌ سرنخ های بسیار خوبی پیدا شده و برخی از کسانی که در این ماجرا نقش داشتند را دستگیر کرده اند.

وزیر کشور گفت: امروز کار در کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی است و به موقع اطلاع رسانی خواهند کرد. با عنایت خدا و با قدرت و سرعت عمل به موقع جریانات تروریستی امروز مورد حمایت رژیم‌های تروریست‌پرور هستند در چنگال قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران هستند و با سرعت با آن‌ها برخورد خواهد شد.

براساس اعلام وزیر، اطلاعات کامل این موضوع توسط دستگاه اطلاعاتی اطلاع‌رسانی می‌شود.

*آخرین آمار از شهدای حادثه

وحیدی همچنین با اشاره به جزئیاتی درباره شهدای حادثه، گفت: مراسم بزرگداشت یاد شهدا با حضور ریاست محترم جمهور و مردم برقرار شد. پیکرهای پاک شهدا هم اکنون در مسیر انتقال گلزار شهدای کرمان هستند.

وی افزود: تقریبا از تعداد ۸۸ شهیدی که اعلام شده نزدیک به ۵۴ نفر از این عزیزان زن و ۳۴ نفر مرد هستند. در میان شهدا، حدود ۱۲ نفر شهید مهاجرین افغانستانی داریم و از این تعداد شهدا تعداد ۱۰ نفر زیر ۱۰ سال و ۳۰ نفر نیز، زیر ۱۸ سال سن دارند. تعداد ۵۴ نفر از این شهدا در گلزار شهدای کرمان تدفین و برخی دیگر برای تدفین به شهرهای خود منتقل خواهند شد.

وحیدی گفت: مراسم تشییع و وداع با شهدای جنایت تروریستی کرمان در سایر شهدا بنابر اطلاعات مقامات محلی اعلام و برگزار خواهد شد که برخی از آن امروز اجرا خواهد شد و برخی نیز پس از انتقال پیکرهایشان به شهرهای خود انجام می‌شود./ فارس

حجم ویدیو: 5.00M | مدت زمان ویدیو: 00:02:44 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها