تماس تلفنی نخست‌وزیر قطر با امیرعبداللهیان

کد خبر: 1266566

«شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» در تماس تلفنی با «حسین امیرعبداللهیان» ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی اخیر در گلزار شهدای کرمان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت و برای بازماندگان صبر و برای مجروحین شفای کامل آرزو کرد.

تماس تلفنی نخست‌وزیر قطر با امیرعبداللهیان

نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی اخیر در کرمان به دولت و ملت ایران تسلیت گفت .

شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی اخیر در گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت ده‌ها نفر از هموطنانمان گردید به دولت و ملت ایران تسلیت گفت و برای بازماندگان صبر و برای مجروحین شفای کامل آرزو کرد.

طرفین ضمن بررسی آثار منفی اقدام نظامی رژیم اسرائیل در بیروت و ترور صالح العاروری بر روند مذاکرات و تلاش‌های قطر، آخرین تحولات غزه، و باب المندب و و دریای سرخ و برخی موضوعات مطروحه از سوی آمریکا را بررسی و مجدداً بر توقف هر چه سریع‌تر کشتار مردم غزه از سوی رژیم صهیونیستی، ممانعت از کوچاندن اجباری، رفع محاصره و ارسال کمک‌های انسان دوستانه و دارو و مواد غذایی تاکید کردند.

مهر

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها