وزیر کشور: گروهک تروریستی داعش در خدمت اسرائیل است

کد خبر: 1266711

وزیر کشور با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش در خدمت رژیم صهیونیستی است، گفت: قبلا همین گروهک در سوریه و عراق فعالیت داشت و همه این‌ها نشان از ترس رژیم صهیونیستی از قدرت کشورهای منطقه است.

 وزیر کشور: گروهک تروریستی داعش در خدمت اسرائیل است

وزیر کشور با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش در خدمت رژیم صهیونیستی است، گفت: قبلا همین گروهک در سوریه و عراق فعالیت داشت و همه این‌ها نشان از ترس رژیم صهیونیستی از قدرت کشورهای منطقه است.

احمد وحیدی ‌در دیدار با مردم شهرستان طارم زنجان افزود: دشمن از قدرت مردم ایران در حمایت از ایستادگی و یکپارچگی انقلاب اسلامی که نمود واقعی آن در مشارکت انتخاباتی است هراس دارد.

وی اضافه کرد: در یمن، غزه و فلسطین دشمن از اتحاد مردم ضربه خورد، امروز هم دشمنان جمهوری اسلامی از اتحاد و یکپارچگی مردم هراس دارند و ما بیش از گذشته به وحدت و انسجام مبتنی بر کلام رهبری نیاز داریم.

وحیدی تصریح کرد: ضربه دیگر ما به دشمنان جمهوری اسلامی، سازندگی و پیشرفت است، خوشبختانه دولت سیزدهم پای کار آمده و در مقابل تمام هجمه های دشمن روی توسعه تاکید دارد.

وزیر کشور با بیان اینکه کشور در شرایط خاصی قرار دارد، تشریح کرد: جنایت ضد بشری که در شهر کرمان اتفاق افتاد، نمایش باطل دشمنان جمهوری اسلامی بود، دشمن نمی‌خواهد مشکل مردم حل شود و جامعه از پیشرفت و سربلندی برخوردار باشد.

این مسئول بیان کرد: در حادثه کرمان یک مناسبت‌ شاد مثل روز مادر به عزا و ناراحتی تبدیل شد، بیش از نیمی از شهیدان حادثه کرمان را بانوان و کودکان تشکیل می‌دادند، واقعا کشتار کودکان و زنان در کدام دین و آیین مورد تاکید قرار دارد.

وحیدی خطاب به جنایتکاران و تروریست‌ها تاکید کرد: اگر احساس قدرت می‌کنید بیایید با نیروهای نظامی ما مقابله کنید، هرگاه دشمن از نیروهای نظامی زبده ما مثل سردار شهید قاسم سلیمانی ضربه خورده، به صدمه زدن به زنان و کودکان بیگناه ما اقدام کرده است.

وزیر کشور بیان کرد: داعش را آمریکایی‌ها درست کردند، اما امروز این گروهک تروریستی در خدمت رژیم صهیونیستی است، قبلا همین گروهک در سوریه و عراق فعالیت داشت و همه این‌ها نشان از ترس رژیم صهیونیستی از قدرت کشورهای منطقه است.

وی ادامه داد: باید از خودمان بپرسیم چرا داعش در رژیم صهیونیستی فعال نیست، حتی در برخی کشورهای عربی و متحد با اسراییل نیز حضور ندارند، این نشان می‌دهد که اصل دشمنی با چه چیز و چه کسانی است.

وحیدی خاطرنشان کرد: دشمن تصور می‌کند با شهید کردن یک چهره یا یک شخص در جمهوری اسلامی کار تمام می‌شود، اما نمی‌داند که خدا پشت این خون‌ها ایستاده و پس از شهادت سلیمانی طوفان الاقصی را رقم زد.

وزیر کشور در ادامه به مشکلات مردم شهرستان طارم اشاره کرد و گفت: مقدمات احداث سد کلوج و پاوه رود شروع شده و مطالعات آن در دست تکمیل است. مسأله آب در دولت سیزدهم جدی است، دولت اهتمام جدی بر تامین آب دارد و در این حوزه دغدغه مند است.نسبت به مشکل راه، جاده و زنجیره ارزش افزوده زیتون نیز تمامی کارها در حال پیگیری است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها