دیدار معاون رئیس‌جمهور با خانواده شهید رسولی + عکس

کد خبر: 1266759

منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور با خانواده شهید رسولی دیدار کرد.

 دیدار معاون رئیس‌جمهور با خانواده شهید رسولی + عکس

منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور با خانواده شهید رسولی دیدار کرد.

محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور با خانواده شهید جواد رسولی (پدر حاج مهدی رسولی) که جزو فرماندهان دفاع مقدس نیز محسوب می‌شود دیدار کرد.

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در این دیدار گفت: فرزندان این شهید والامقام امروز افتخار انقلاب اسلامی هستند؛ همسران شهدایی چون شما تربیت فرزندان گرانقدری را برعهده داشته‌اند که الگوی نسل‌های آینده هستند.

شهید جواد رسولی، پدر مهدی رسولی، مداح معروف کشورمان است که در منطقه بانه در آبان ماه سال 1369 به درجه رفیع شهادت رسید.

بخشی از وصیت‌نامه شهید رسولی:

اینجانب وصیت نامه خود را به نام خدا، خدای آفریننده تمام خلایق و هستی بخش جهان، در هم کوبنده مستکبران و یاور مؤمنین و مستضعفین آغاز می‌کنم، تا شاید بتوانم با این زبان الکن و عقل ناقص، چند جمله به عنوان سفارش نسبت به دوستان و آشنایان و همسنگران داشته باشم چرا که هم خون شهید سازنده جامعه است و هم پیام شهید. ولی نمی‌دانم وصیت خود را چگونه و از کجا آغاز کنم؟ آیا از رنج هایی که در طول زندگی کوتاه، فشارم داده و یا از زندگی دنیوی که ما را همچون قلعه محکم در خود جای داده است؟ و یا از ظلمت کده زمان شاهنشاهی بنویسم که انسان ها را برده وار  استعمار کرده بود و جامعه ما را به منجلاب فحشاء و منکرات زندانی کرده بود؟

ای برادران و ای پاسداران! که همچون ماهی در دریای خروشان و بی کران بسیجیان عاشق غوطه ورید، طوری حرکت کنید که بی آب نمانید که در آن صورت توان مقاومت نخواهید داشت و توجه داشته باشید شهدا رفتند و روز به روز از کنار شما می روند، ولی مسئولیت شرعی و انسانی شما را دو چندان می کنند. طوری نباشید که فردای روز قیامت در پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و حضرت علی (ع) و ابا عبدالله الحسین (ع) و شهدا شرمنده باشید.

خانواده شهید رسولی

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها