واکنش نمایندگان به حادثه تروریستی انفجار در کرمان

کد خبر: 1266845

نمایندگان مجلس در پی وقوع حادثه تروریستی انفجار در مسیر گلزار شهدای کرمان خواستار اشد مجازات با عامرین این حرکت مذبوحانه شدند.

واکنش نمایندگان به حادثه تروریستی انفجار در کرمان

نمایندگان در نشست صحن علنی امروز (یکشنبه 17 دی ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکراتی نسبت به وقوع حادثه تروریستی انفجار در مسیر گلزار شهدای کرمان واکنش نشان دادند.

احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: این حادثه نشان داد که حقوق بشر صهیونیستی چه معنایی دارد، معنایی جز کشتن کودکان و زنان در قاموس آنها وجود ندارد و بر همگان ثابت شد که حرمت زنان و کودکان کجاست، افتخار میکنیم که در کشوری زندگی می‌کنیم که ترجمان حقوق بشر واقعی بوده و دروغین نیست.

حسن محمدیاری نماینده مردم طوالش در مجلس نیز در خصوص حادثه تروریستی کرمان ادامه داد: آرزوی شکیبایی برای خانواده‌های معزز شهدا و داغدیده دارم، استکبار جهانی با این نسبت که بخواهد به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم آسیبی وارد کند کورکورانه مبادرت به ترور می‌کند که این حرکت آنها به شدت محکوم است.

در ادامه نصراله پژمان فر نماینده مشهد و کلات در مجلس با اشاره به حادثه کرمان بیان کرد: ما نمایندگان مجلس انتظار داریم که اشد مجازات با آمرین این حرکت مذبوحانه صورت گیرد و دشمنان بدانند که به زبونی افتاده‌اند و مسیر خود را با ترور کور ادامه می‌دهند لذا ما انتظار داریم که دستگاه‌های امنیتی با آنها برخورد کنند. همچنین زمانی که طوفان‌الاقصی اتفاق افتاد و رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار دارد این حادثه تلخ در کرمان اتفاق افتاد بنابراین داعش همان رژیم صهیونیستی و رژیم صهیونیستی همان داعش است و نیاز است که با آنها برخورد شود.

همچنین محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس نیز در خصوص این حادثه تروریستی افزود: جریان تکفیری و داعش باید بدانند که هر کجای دنیا باشند مورد تعقیب نظام جمهوری اسلامی قرار دارند و این اقدام تروریستی آنها مطمئناً بی‌پاسخ نخواهد ماند، هرچند با این شهادت‌ها ملت ما هوشیارتر و بیدارتر از گذشته خواهند شد.

عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه در مجلس نیز با اشاره به این حادثه تروریستی گفت: جنایت بسیار فجیع عده‌ای از خدا بی‌خبر که دین را سپر فجایع و تفکرات غلط خود قرار داده‌اند را تسلیت عرض می‌کنم.

ادامه دارد

خانه ملت

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها