سردار مسجدی: فلسطینی‌ها به سلاح پدافندی دست می‌یابند

کد خبر: 1266920

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز فلسطینی‌ها با موشک می‌جنگند و روزی به این توانایی خواهند رسید که اجازه بمباران هم به صهیونیستها نمی‌دهند و به سلاح پدافندی دست می‌یابند.

سردار مسجدی: فلسطینی‌ها به سلاح پدافندی دست می‌یابند

سردار ایرج مسجدی مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه و سفیر سابق ایران در عراق در همایش بین المللی مرد میدان حقوق بشر طی سخنانی اظهار داشت: سردار سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریستهاست و بعد آمریکایی‌ها ایشان را ترور می‌کنند چون سردار سلیمانی مانع منافع ننگین آمریکایی‌ها بود.

وی گفت: شهید سلیمانی به دعوت دولت عراق و سوریه برای کمک و یاری به آن کشورها می‌رفت. بنابراین ترور این شهید بزرگوار ادعای کذب آمریکایی‌ها در مقابله با تروریسم را نشان می‌دهد.

مسجدی با بیان اینکه مقاومت به این نتیجه رسیده که باید با قدرت با دشمنان برخورد کند و آنها را منکوب خواهد کرد، افزود: شهید سلیمانی، مقاومت را قدرت بخشید و یاری کرد تا بتوانند از حقوق خود دفاع کنند. نیروهای مقاومت، پاسداران واقعی از سرزمینهایشان هستند. این نیروها در فلسطین، یمن، عراق و ... از منافع کشورشان دفاع می کنند. حزب اللله لبنان از سرزمین و کشور خودش دفاع می‌کند.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه قدرت نیروی مقاومت اسلامی روز به روز سیر صعودی دارد، گفت: امروز فلسطینی‌ها با موشک می‌جنگند و روزی به این توانایی خواهند رسید که اجازه بمباران هم به صهیونیستها نمی‌دهند و به سلاح پدافندی دست می‌یابند.

مسجدی با اشاره به شرارت‌های آمریکا در منطقه اظهار داشت: فرمانده سنتکام در اسرائیل چه کار می‌کند؟ هواپیماهای آمریکایی مرتب در حال ارسال سلاح و بمب به اسرائیل هستند. آنها مدعی حقوق بشرند در حالیکه در واقع پدر و مادر تروریستها هستند.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: آمریکایی‌ها بزرگترین ارتش را در دنیا دارند اما به شما می‌گویم یک لشکر آن در خود آمریکا نیست و همه در دنیا پخش شده‌اند. پایگاه‌های آمریکا در منطقه چه کار می‌کنند؟ به چه حقی در همه جای دنیا پایگاه زده‌اند؟ ارتش‌ها مامور به حفظ امنیت سرزمینی خودشان هستند. ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کجای دنیا پایگاه نظامی دارد؟ با این وضع آمریکایی‌ها به بقیه می‌گویند در دنیا دخالت می‌کنند، این خیلی بی‌شرمی است.

وی همچنین با اشاره به ضعف ارتش اسرائیل در مقابله با مقاومت فلسطین گفت: اسرائیلی‌ها یک تیپ نیروی مخصوص دارند به نام تیپ گولانی که به زعم خود یک نیروی مخصوص برای مقابله با فلسطینی‌هاست ولی این تیپ به قدری توسط نیروهای مقاومت ضربه خورد که دستور عقب نشینی گرفت و 5 تیپ دیگر ارتش اسرائیل هم مجبور به عقب نشینی شده است.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: نیروهای مقاومت منطقه با پشتیبانی نیروی مقاومت ایران دست دشمنان را خواهند شکست./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها