نماینده مجلس ایران: فلسطین نیازمند توجه ویژه جهانی است

کد خبر: 1267768

عضو گروه پارلمانی ایران در اجلاس مجالس آسیایی در حاشیه نخستین نشست کمیته فلسطین مجمع مجالس آسیایی گفت: این نشست از مهم ترین نشست هایی است که در حوزه دیپلماسی پارلمانی برای دفاع از آرمان های فلسطین در پایتخت برگزار می شود.

نماینده مجلس ایران: فلسطین نیازمند توجه ویژه جهانی است

غلامرضا نوری قزلجه در حاشیه نخستین نشست کمیته فلسطین مجمع مجالس آسیایی (APA)، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کشورهای همسایه و مسلمان حضور پررنگی در این اجلاس داشتند، گفت: 26 کشور در پنجمین نشست کمیته دائمی فلسطین و 19 کشور در نخستین نشست کمیته فلسطین (APA) حضور داشتند و معتقدیم در مقطعی که جنایت های رژیم صهیونیستی در نسل کشی مردم فلسطین به ویژه زنان و کودکان ادامه دارد، چنین اجلاس هایی باید برگزار شود.

وی با بیان اینکه فلسطین نیازمند توجه ویژه جهانی است، افزود: باید اقدامات عملی از جمله آتش بس فوری که اقدامی برای گذر از شرایط بسیار سخت مردم غزه است در دستورکار قرار گیرد البته باید دید کشورها تا چه اندازه در این رابطه همکاری می کنند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس یازدهم ادامه داد: اقداماتی مانند تحریم سوخت و کالا و خودداری کشورها از برقراری ارتباط با رژیم صهیونیستی توسط برخی از اعضا از جمله مواردی است که در این اجلاس پیگیری می شود تا منجر به کاهش رنج و آلام مردم مظلوم فلسطین شود.

وی تصریح کرد: این نشست از مهم ترین نشست هایی است که در حوزه دیپلماسی پارلمانی برای دفاع از آرمان های فلسطین در پایتخت برگزار می شود./خانه ملت

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها