نماینده مجلس سنای پاکستان: مردم و دولت پاکستان پشت مردم شجاع فلسطین ایستاده‌اند

کد خبر: 1267775

نماینده مجلس سنای پاکستان با تأکید بر اینکه ارسال کمک‌های انسانی به فلسطین را حیاتی دانست، یادآور شد: مردم و دولت پاکستان پشت مردم شجاع فلسطین ایستاده‌اند.


نماینده مجلس سنای پاکستان: مردم و دولت پاکستان پشت مردم شجاع فلسطین ایستاده‌اند

عطاء الرحمن نماینده مجلس سنا پاکستان امروز (چهارشنبه، 20 دی ماه) در اولین نشست کمیته فلسطین مجمع مجالس آسیایی با بیان اینکه امیدواریم اقدامات جمعی ما پیام قوی برای پایان دادن به تجاوز اسرائیل و اتخاذ راه‌حل‌های مناسب و منصفانه برای حمایت از مردم فلسطین باشد، گفت: آزادی حق اساسی هر فردی است و مردم، پارلمان، دولت و نیروهای مسلح پاکستان با قدرت پشت مردم شجاع فلسطین در زمانه دردناک ایستاده‌اند.

وی با یادآوری اینکه پاکستان نگران حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و کشتار مردم فلسطین است، افزود: قلوب ما برای مردم غزه به ویژه زنان و کودکان به درد آمده و وضعیت فعلی نگران‌کننده است و نیاز به توجه فوری ما دارد. پاکستان خواهان این است که اسرائیل به خاطر نقض شدید حقوق بشر محاکمه شود و به عنوان اعضای APA  تأکید داریم که باید به نسل‌کشی مردم پایان دهد. ما خواستار بررسی حقوقی جنایت‌های جنگی در غزه هستیم و پاکستان از ملت‌های مظلوم مانند فلسطین و کشمیر حمایت می‌کند.

نماینده مجلس سنای پاکستان ارسال کمک‌های انسانی به فلسطین را حیاتی دانست و گفت: کمک‌های بشردوستانه باید به صورت فوری در دستور کار قرار گیرد و ما به عنوان اعضای APA به تلاش‌های خودمان برای ارسال اقلام اولیه برای مردم غزه ادامه دهیم و از سازمان ملل بخواهیم به تجاوز رژیم صهیونیستی در حق مردم غزه پایان دهد و جهان باید به منظور تضمین صلح پایدار با انجام اقدامات عملی همه شهرک‌های غیرقانونی یهودی را از بین برده و اشغالگران را خارج کند./

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها