برگزاری تظاهرات جمعه‌های خشم در 5 استان

کد خبر: 1267790

تظاهرات جمعه‌های خشم در روز جمعه ۲۲ دی ماه در استان‌های خراسان شمالی، یزد، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و سمنان، جمعه ۲۲ دی‌ماه برگزار خواهد شد.

 برگزاری تظاهرات جمعه‌های خشم در 5 استان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تقدیر از حضور و حمایت بی‌وقفه و پرشور مردم انقلابی ایران اسلامی از فلسطین مظلوم اعلام می‌کند: تظاهرات جمعه‌های خشم روز جمعه ۲۲ دی ماه در استان‌های خراسان شمالی، یزد، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و سمنان، جمعه ۲۲ دی‌ماه برگزار خواهد شد.

متن اطلاعیه دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

توحش و بربریتِ رژیم اشغالگر قدس با حکم تنفیذ آمریکا و تمامی دولت‌های غربی و نظام بشرکش سلطه‌ و تبدیل سراسر غزه به زنجیره طویل کوره‌های آدم‌سوزی همچنان در جریان است.

زنان، کودکان، بیمارستان، مدرسه، پناهگاه و تمام شهر ویران شده و انسان‌های سرگردان، بدون آب، غذا، برق و دارو در جست‌وجوی قربانیان زیر آوار ویرانه‌ها هستند. این چشم‌انداز و افق تمدن غرب وحشی است که با ظاهری صلح‌طلب، ریاکارانه و فریبکارانه، نه در رابطه با آتش‌بس و صلح پایدار، بلکه صرفاً برای تسهیل امدادرسانی قطعنامه صادر می‌کند.

بلکه صرفاً برای تسهیل امدادرسانی قطعنامه صادر می‌کند. آنچه در طول قریب به صد روز در غزه رخ داد هلوکاست، نسل‌کشی و آپارتاید است، اما مردم مقاوم ایران اسلامی اعتقاد راسخ دارند که فلسطین نوک پیکان جغرافیای مقاومت و طوفان‌الاقصی تجلیِ نبرد تمدنیِ غرب و شرق و نماد شرقِ مقاوم و الگویِ زنده و پویایِ انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه و غرب فرو رفته در خودبرتربینی عینیت‌یافته در خوی وحشیانه و تجاوزکارانه اسرائیل است.

مردم شهیدپرور بار دیگر حمایت و دفاع از ملت مظلوم فلسطین و خشم و انزجار خویش را از رژیم جلاد صهیونیستی را به نمایش خواهند گذاشت./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد