وزیر اطلاعات: رضایت مردم مهم‌ترین شاخصه ارزیابی مدیران است

کد خبر: 1267995

وزیر اطلاعات با بیان این‌که تمام تلاش دشمنان در جهت سلب آرامش مردم است، گفت: رضایت مردم مهم‌ترین شاخصه ارزیابی مدیران است.

وزیر اطلاعات: رضایت مردم مهم‌ترین شاخصه ارزیابی مدیران است

وزیر اطلاعات با بیان این‌که تمام تلاش دشمنان در جهت سلب آرامش مردم است، گفت: رضایت مردم مهم‌ترین شاخصه ارزیابی مدیران است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری مازندران و روسای حراست دستگاه‌های اجرایی مازندران در ساری گفت: دشمنان سعی دارند در داخل کشور شرایطی فراهم کنند تا آرامش مردم سلب شود، اما همکاری موثر نهادهای امنیتی توانست این توطئه‌ها را با شکست مواجه کند.

وی با بیان این‌که رضایت مردم مهم‌ترین شیوه ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی است، افزود: همه مجموعه‌های دولتی و مدیران آن‌ها برای امیدآفرینی و جلب رضایت مردم باید خالصانه کار کنند تا موجب رضایتمندی مردم شود.

وزیر اطلاعات یکی از مسائل مهم پیش روی استان‌ها را افزایش مشارکت مردم در انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: افزایش مشارکت مردم در انتخابات می‌تواند نشان دهنده کارکرد مجموعه‌های دولتی در استان‌ها باشد. حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضور هوشمندانه و همیشگی مردم در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را مایه امنیت، عزت، پیشرفت و پایداری اعلام کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین خطیب با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود از سفرهای استانی رئیس‌جمهور و حضور در میان مردم تمجید کردند، افزود: حضور بی‌واسطه مسئولان در میان مردم، مایه امیدواری و یکی از عناصر اثرگذار در افزایش مشارکت مردمی است و سفرهای استانی رئیس‌جمهور محترم آیت‌الله رئیسی نکته و درسی برای همه کسانی است که در این دولت مردمی و انقلابی خدمتگذار هستند و مسئولیت دارند.

وی تصریح کرد: نتیجه هر تحولی در راستای پیشرفت و تعالی کشور این است که کارکرد مدیران اجرایی چقدر رضایت مردم را به دنبال دارد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه توجه به امنیت در تمام سطوح مدیران و کارمندان می‌تواند سدی در برابر نفوذ دشمن باشد، گفت: نقاط مثبت زیادی در استان مازندران وجود دارد، اما باید دانست که دشمنان ایران اسلامی نیز برای ایجاد ناامنی تلاش و توطئه خواهند کرد.

سد حراست‌ مقابل نفوذ دشمن

حجت‌الاسلام و المسلمین خطیب حفظ و صیانت از کارکنان دستگاه‌ها را وظیفه سنگین واحدهای حراست‌ عنوان کرد و افزود: این هدف مهم باید با همراهی و مساعدت مدیران محقق شود. در جنگ ترکیبی و در حوادث مختلف، نیروهای حراست مستقر در دستگاه‌های اجرایی با کمک مدیران توانستند حافظان نظام را سازمان دهند و نقش جدی در برقراری امنیت ایفا کنند.

وزیر اطلاعات افزود: محور اصلی سند تحول دولت، مقابله با فساد است و در این زمینه نباید مطلحت‌اندیشی کرد.

وی ادامه داد: دشمنان قطعاً از دشمنی دست نمی‌کشند و پیشرفت‌ها، عزت‌ها، مقاومت، سرافرازی، حضور مردم و راهی که مردم به پیروی از ولایت و امام‌شان و نائب برحق امام زمان‌(عج) برمی‌دارند را تحمل نمی‌کنند.

وزیر اطلاعات با بیان این‌که دشمنان ایران تمام تلاش خود را برای ناامن‌سازی در کشور به‌کار گرفته‌اند، اظهار کرد: طراحی دشمن این بود که اگر دیروز در جنگ ترکیبی نتوانست از مردم برای ضربه زدن به انقلاب بهره ببرد، امروز به خود مردم آسیب بزند.

او گفت: در مورد حادثه کرمان شورای امنیت کشور، وزیر محترم کشور، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجموعه تشکیلات اطلاعاتی و امنیتی همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند و هر روز شاهد کشف توطئه‌های مختلف و فتنه‌های ایذایی و عملیات‌هایی که علیه مردم شکل می‌گیرد هستیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین خطیب افزود: با همه این تلاش‌ها و فعالیت‌ها و اقداماتی که استانداری کرمان و اعضای شورای تامین استان به کار گرفته بودند ما شاهد این فاجعه غمبار و این فتنه و توطئه دشمن بودیم که موجب شرمندگی ما در مقابل رهبری، مردم و خانواده‌های شهدا شد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم امنیت و راه مقابله با دشمن را ادامه بدهیم همین مردم می‌توانند توطئه‌ها را خنثی کنند و تلاش‌های دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی را به سرانجام برساند.

وی تصریح کرد: مظلومیت ما و ملت غزه به این برمی‌گردد که پیروزی‌های طوفان‌الاقصی بزرگ بود. ضربه‌هایی که به این دشمنان بشریت و همه کسانی که علیه انسان‌ها جنایت می‌کنند و کودکان و زنان و مردان غیرنظامی را هدف قرار می‌دهند وارد می‌شود برآمده از شکست، غافلگیری و ذلت آنان است.

وزیر اطلاعات گفت: همین مظلومیت هم یک شاخص پیروزی برای مقاومت، ملت، اسلام و مسلمین در فلسطین، ایران و منطقه علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی است. بدانید داعش و هر فتنه‌گر دیگری دست‌ساخته آمریکا و تغذیه شده رژیم صهیونیستی است.

تلاش دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت انتخاباتی

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز در این جلسه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر این‌که همه وظیفه دارند تا زمینه برپایی انتخابات پرشور را در جامعه فراهم کنند، گفت: همه آحاد جامعه باید مشارکت همگانی داشته باشند و ملت ایران در آزمون انتخابات پیش رو نیز سربلند بیرون خواهند آمد.

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی با بیان این‌که دشمنان در پی کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند، افزود: حضور مردم در انتخابات پشتوانه محکم نظام است و نباید با ایجاد اختلاف در جامعه دلسری ایجاد شود.

استاندار مازندران هم در این جلسه اظهار کرد: همدلی و هماهنگی کم‌نظیری بین دستگاه‌های اطلاعاتی در استان برقرار است که مسئله مهمی به نام امنیت برای مردم را نوید می‌دهد.

سید محمود حسینی‌پور با بیان این‌که موقعیت ژئوپلوتیک مازندران در کریدور شمال-جنوب و سیاست دولت در فعال کردن ارتباط با کشورهای حوزه دریای خزر بستر فعالیت‌های اقتصادی در استان را افزایش داده است، افزود: یکی از موضوعات مهم استان سرمایه‌گذاری برخی کشورهای عربی در بخش گردشگری مازندران است که باید پیوست امنیتی و فرهنگی در این زمینه تهیه شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها