واکنش رسانه های عربی به عملیات موشکی سپاه علیه داعش و موساد

کد خبر: 1268920

رسانه‌های عربی به حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌های داعش و موساد در سوریه و عراق واکنش نشان دادند.

واکنش رسانه های عربی به عملیات موشکی سپاه علیه داعش و موساد

 عملیات موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام مراکز مربوط به سازمان جاسوسی موساد در اربیل و همچنین مقر تروریست‌های داعش در سوریه با واکنش قابل توجه این رسانه‌ها مواجه شده و آنها از لحظات اولیه انفجار و صدور بیانیه‌های سه گانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتشار گسترده این اخبار را در اولویت خود قرار دادند.

در همین رابطه شبکه خبری الجزیره از حمله موشکی سپاه به مقر تروریستها در سوریه و عراق خبر داده و نوشت که بر اساس بیانیه صادر شده از سوی ایران، این حمله تجمع تروریست‌ها را با موشک‌های بالستیک هدف قرار داد.

خبرگزاری عربی رویترز نیز پیش از این از شنیده شدن صدای چندین انفجار در فاصله ۴۰ کیلومتری شهر اربیل واقع در اقلیم کردستان عراق و در نزدیکی کنسولگری آمریکا در این شهر خبر داده بود.

پایگاه خبری شبکه المیادین نیز به پوشش خبری بیانیه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخته و اعلام کرد که صدای انفجارهایی در شهر حلب و در منطقه جنوب شرقی این شهر به گوش رسیده است.

خبرنگار المیادین در عراق گزارش داده است که دست کم صدای هفت انفجار در استان اربیل اقلیم کردستان به گوش رسیده و صدای آژیر خطر کنسولگری آمریکا در این شهر نیز شنیده شده است.

روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی نیز در نسخه اینترنتی خود به نقل از رسانه‌های رسمی ایرانی نوشت که سپاه پاسداران اعلام کرد که به مراکز جاسوسی وابسته به موساد و تجمعات گروه‌های تروریستی در اربیل حمله کرده است.

شبکه خبری رووداو نیز اعلام کرد که صدای انفجارهای مهیبی در اطراف شهر اربیل به گوش رسیده و آژیرهای خطر اطراف کنسولگری آمریکا در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی اربیل به صدا درآمده است. این شبکه تعداد انفجارها را بالغ بر ۱۵ مورد ذکر کرده است.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها