واکنش نمایندگان مجلس به عملیات موشکی سپاه

کد خبر: 1268963

نمایندگان مجلس در واکنش به عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه نیروهای تروریست در منطقه با تاکید بر اینکه این اقدام دفاع مشروع و حمایت از امنیت سرزمینی و پاسخ به فعالیت دشمنان علیه مردم بوده، بیان داشتند که در دفاع از امنیت ایران سرفراز یک لحظه هم تردید نمی‌کنیم لذا سیلی‌های سخت ادامه دارد.

واکنش نمایندگان مجلس به عملیات موشکی سپاه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد امروز ۲۶ دی ماه با صدور سه اطلاعیه‌ جداگانه اعلام کرد که در پاسخ به جنایات اخیر تروریستی در ایران، مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اقلیم کردستان عراق، محل‌های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با جنایات اخیر تروریستی کرمان و راسک در سوریه و مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی در منطقه را با موشک‌های بالستیک منهدم کرده است.

نمایندگان مجلس در صفحات شخصی خود در توییتر به عملیات موشکی سپاه پاسداران واکنش نشان دادند که در زیر می خوانید.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس

«دست و بازوی برادرانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان نستوه در سراسر منطقه را می‌بوسم که به آمریکا، رژیم صهیونیستی و  تروریست‌های حامی آنها مجدداً و با قدرت یادآوری کردند که دوران بزن در رو مدت‌هاست تمام شده است.»

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

«اقدام تحسین برانگیز سپاه پاسداران در حمله موشکی به مراکز تروریستی؛ دفاع مشروع و حمایت از امنیت سرزمینی و پاسخ به فعالیت دشمنان علیه شهروندان ایرانی است. ماده ۵۱ منشور سازمان ملل مجوز دفاع مشروع را داده است. به مردم ما حمله شده بارها اخطار دادیم و الان زمان اقدام شجاعانه سپاه بود.»

سیلی‌های سخت ادامه دارد

محمدرضا احمدی نماینده رشت

«۱:۲۰ تبدیل به ساعت کابوس دشمنان شده است. ساعت انتقام و ⁧پاسخ سخت⁩ و به زودی ساعت نابودی شیاطین روزگار.»

علی حدادی عضو کمیسیون امور داخلی کشور

«ان من المجرمین منتقمون

امضا: شهید سید رضی موسوی از ایران

‌شهید صالح العاروی از فلسطین

‌شهید وسام حسن طویل از لبنان

‌شهید حاج ابوتقوی از عراق.»

محسن علیزاده نماینده سپیدان

«اینجا ایران است. اینجا حتی صورتی هم رنگ غیرت و انتقام است.»

سمیه رفیعی نماینده تهران

«رهبر انقلاب⁩: بدانند که سربازان راه روشن سلیمانی⁩ هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد. چه دست های آلوده به خون بیگناهان و چه مغزهای مفسد و شرارت‌زا که آنان را به این گمراهی کشانده‌اند، از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود. بدانند که این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله.»

سیلی‌های سخت ادامه دارد

بهروز مجبی نجم آبادی نماینده سبزوار

«در نیمه شبی که شیاطین نقشه قتل می کشیدند و بر مرگ ملائکه زمینی دست افشانی می کردند، سفیر موشکهایمان چون سجّیل بر لانه های جنایت و فساد فرود آمدند.‌ در دفاع از امنیت ایران سرفراز یک لحظه هم تردید نمی کنیم.

‌سیلی های سخت ادامه دارد....»

سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس

«موشک‌های بالستیک سپاه علاوه بر اربیل، مقر تروریست‌های تکفیری در شمال ادلب سوریه را نیز هدف قرار دادند. کارفرمایان صهیونیست خوب می دانند هدف قرار دادن شمال ادلب با آن مسافت طولانی چه پیامی دارد!»

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها