تمهیدات صداوسیما برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها در تلوبیون

کد خبر: 1269191

رئیس صدا و سیما، گفت: غیر از برنامه‌های تلویزیونی که برای حوزه‌های انتخابیه در نظر گرفته شده، تلوبیون هم یک صفحه اختصاصی به همه نامزدها اختصاص خواهد داد، با ظرفیت ۱۰ ساعت بارگزاری ویدئوهای تبلیغاتی و اطلاعات دیگری که نامزد می‌خواهد بارگزاری کند.

تمهیدات صداوسیما برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها در تلوبیون

پیمان جبلی امروز( چهارشنبه 27 دی ماه) در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌های رسانه ملی در ایام انتخابات، گفت: غیر از برنامه‌های تلویزیونی که برای حوزه‌های انتخابیه در نظر گرفته شده، تلوبیون هم یک صفحه اختصاصی به همه نامزدها اختصاص خواهد داد، با ظرفیت ۱۰ ساعت بارگزاری ویدئوهای تبلیغاتی و اطلاعات دیگری که نامزد می‌خواهد بارگزاری کند.

وی افزود: در ایرانسل‌ها نیز این همین ظرفیت را در اختیار همه نامزدها قرار می‌دهیم و می‌توانند فایل‌های صوتی‌شان را در آنجا بارگزاری کنند و آنجا نیز برایشان صفحه ایجاد خواهد شد، رادیونماها نیز در حد زیرنویس و کپشن می‌توانند کمک کنند.

رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: همه این موارد ظرفیت‌هایی است که صدا و سیما در اختیار نامزدها قرار داده است. با استناد به قانون انتخابات، که اصلاح آن باعث شد ما بتوانیم از ظرفیت‌هایمان به نحو مشارکت بیشتر استفاده کنیم.

جبلی درباره برنامه‌های صدا و سیما برای جشنواره فجر با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر و مناسبتی هفته آینده اعلام خواهد شد و برنامه‌های متنوعی در قالب‌های مختلف داریم، اظهار کرد: برنامه‌های ترکیبی، گفت‌وگو محور و سرگرمی و حتی نمایشی خواهیم داشت.

وی همچنین درخصوص حضور برخی از بازیگران چهره به عنوان سلبریتی‌های معروف در صداوسیما، گفت: البته من وارد اسامی نمی‌شوم اما حرفی را که بارها گفته‌ایم باز هم تکرار می‌کنم که درب صدا و سیما برای هنرمندانی که بخواهند به مردم خدمت کنند باز است.

رئیس سازمان صداوسیما در خصوص برنامه های عید نوروز و ماه مبارک رمضان، گفت: در خصوص این ایام برنامه ریزی مفصلی شده است و لذا هم برنامه نمایشی و هم برنامه ترکیبی خواهیم داشت، باتوجه به همزمانی عید نوروز و ماه مبارک مبارک رمضان کار همکاران ما سخت‌تر شده است و لذا علاوه بر توجه به کمیت برنامه‌ها باید به کیفیت و محتوای آنها توجه شود.

جبلی در پایان گفت: امسال برای اولین بار یک مجموعه نمایشی متناسب با ماه مبارک رمضان در حال آماده سازی است که تا آغاز این ماه خواهد رسید و همچنین برنامه های دیگری نیز همچون سریال‌ها هم برای این ایام وجو خواهد داشت.  

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها