فلاح‌زاده: در سراسر دنیا به مصاف دشمنان می‌رویم

کد خبر: 1269748

سردار فلاح‌زاده گفت: رژیم صهیونیستی که در حال نابودی است، دست به اقدامات تروریستی کور می‌زند چراکه تاکنون جنگ غزه برای او دستاوردی نداشته است.

فلاح‌زاده: در سراسر دنیا به مصاف دشمنان می‌رویم

 سردار فلاح‌زاده گفت: رژیم صهیونیستی که در حال نابودی است، دست به اقدامات تروریستی کور می‌زند چراکه تاکنون جنگ غزه برای او دستاوردی نداشته است.

سردار محمدرضا فلاح‌زاده جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دوازدهمین همایش «غزه، نماد مقاومت» که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با بیان اینکه "اگر امروز مجاهدان در عراق، یمن، افغانستان، لبنان و فلسطین به مصاف دشمنان خدا آمده‌اند، به‌تأسی از پیامبر اسلام(ص) در جنگ‌های مختلف بوده است"، اظهار داشت: مقاومت ما ادامه مقاومت پیامبر(ص) در برابر همه زیاده‌خواهان، قدرت‌طلبان و قلدران است.

سردار فلاح‌زاده گفت: آن روزی که پیامبر در عرصه خندق فرمودند "تمامی کفر در برابر تمامی اسلام است"، و روزی هم که امام خمینی(ره) در جبهه خرمشهر فرمودند "تمامی کفر در مقابل تمامی اسلام است"، و امروز هم رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که "تمامی تمامی باطل در برابر تمامی حق صف‌آرایی کرده است"، همه این حوادث در امتداد یکدیگر هستند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: همان‌گونه که جنگ خندق با ضربت حضرت علی(ع) به پیروزی رسید و همان‌طور که خرمشهر فتح شد، امروز نیز رژیم صهیونیستی نابود می‌شود و مردم در این دوره تاریخی، افول آمریکا را شاهد خواهند بود.

وی با اعلام اینکه رژیم صهیونیستی از زمانی که تشکیل شده، 150 هزار نفر از مردم فلسطین را به شهادت رسانده است، به نسل‌کشی‌های این رژیم در صبرا و شتیلا، دیریاسین اشاره و اضافه کرد: امروز رژیم صهیونیستی در غزه مشغول نسل‌کشی و آوار کردن خانه‌ها بر سر اطفال و مردم بی‌گناه است. این رژیم غاصب در طول تاریخ بیش از 150 هزار نفر از زنان، دختران، اطفال، پیرمرد‌ها و پیرزن‌ها را زیر آوار‌ها مدفون و قتل‌عام کرده و یا در قبر‌های دسته‌جمعی زنده‌به‌گور کرده است.

سردار فلاح‌زاده با اشاره به آوارگی بسیاری از فلسطینی‌ها در پی اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی پس از اشغال کرانه غربی، اقدام به شهرک‌سازی و تسلیح شهرک‌نشینان کرد و سپس آن‌ها را به جان مردم بی‌دفاع کرانه غربی انداخت. صهیونیست‌ها در حاشیه غزه هم شهرک‌سازی و شهرک‌نشینان را مسلح کردند؛ اما به‌فضل الهی در درگیری‌های اخیر، آن‌ها خودشان را به قتل رساندند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: صهیونیست‌ها قبل از جنگ غزه، در کرانه غربی بیش از شش هزار نفر از مردم بی‌گناه را دستگیر کردند و زیر شکنجه قرار دادند و در غزه نیز از 30 مرداد تا 15 مهر، حدود 153 نفر را شهید و زخمی و تمام گذرگاه‌های غزه را محاصره کردند و بعد از آن‌که مشغول یورش به مردم کرانه غربی بودند، می‌خواستند هجوم خود به غزه را آغاز کنند؛ اما به‌فضل الهی، رزمندگان حماس با کمک جهاد اسلامی یورش خود را آغاز و از سد پولادین رژیم صهیونیستی عبور کردند. نیروهای مقاومت فلسطین موفق شدند که دشمن را غافلگیر کنند و به ذلالت بکشانند.

وی یادآور شد: از زمانی که رژیم صهیونیستی یورش زمینی به غزه را آغاز کرد، حدود 2 ماه گذشته است؛ آن‌ها می‌خواستند غزه را تصرف کنند، خاورمیانه جدید را تشکیل دهند، و مردم غزه را به کوچ اجباری وادار، حماس را نابود و اسرای خود را آزاد کنند؛ اما دچار شکست تاکتیکی شدند و چیزی به دست نیاوردند؛ ضمن اینکه آبروی آن‌ها هم از لحاظ نظامی فرو ریخت؛ لذا بر سر دوراهیِ نیستی و بقا قرار گرفته ناچار شدند که جنگ را ادامه دهند.

سردار فلاح‌زاده با تأکید بر اینکه "رژیم صهیونیستی تاکنون در جنگ غزه جز کشتار و تخریب خانه‌های مردم چیزی به دست نیاورده است"، افزود: این در حالی است که حزب‌الله لبنان تاکنون سه لشکر دشمن را به‌همراه یک تیپ توپخانه و یک تیپ پدافند هوایی زمین‌گیر، اکثر اهداف را در عمق پنج‌کیلومتری نابود و 90 درصد از پایگاه‌ها و تحرکات صهیونیست‌ها را منکوب کرده است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه اضافه کرد: در کرانه غربی نیز رزمندگان مقاومت با کمک مردم، این منطقه را به صحنه جنگ غیرعلنی تبدیل کرده‌اند؛ همچنین مقاومت عراق وارد کارزار شده، اهداف حامی رژیم صهیونیستی را مورد هجوم قرار داده، حملات خود را تا سرزمین‌های اشغالی ادامه داده‌اند و آمریکایی‌ها را خوار و ذلیل کرده‌اند.

وی ادامه داد: انصارالله یمن دریای سرخ و تنگه باب‌المندب را به جهنمی برای آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی تبدیل کرده‌ است، دشمن دچار شکست راهبردی و تاکتیکی شده است و در عرصه اقتصادی نیز تمامی تولیدات، تجارت، صنعت توریسم، حمل‌ونقل و... آن دچار تعطیلی و رکود شده است و موضوع عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیز رو به محاق می‌رود.

سردار فلاح‌زاده با تأکید بر اینکه تمام هیمنه سیاسی، اطلاعاتی، نظامی و اقتصادی رژیم صهیونیستی و همچنین نقطه اتکا و امید آمریکا و کشور‌های غربی در منطقه فرو ریخته است، خاطرنشان کرد: مقاومت غزه همچنان با توکل به خدا و اتکای به نیروی ایمان خود و با کمک مقاومت کرانه غربی، انصارالله یمن، حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی عراق نبرد را تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه خداوند متعال تمام وجدان‌های بیدار و افکار عمومی و آزادی‌خواهان جهان را متوجه غزه کرده است، گفت: رژیم صهیونیستی که در حال نابودی است، دست به اقدامات تروریستی کور می‌زند و شیخ «صالح العاروری» را در لبنان و سردار «سید رضی موسوی» را در سوریه ترور می‌کند؛ چراکه تاکنون جنگ غزه برای او دستاوردی نداشته است.

وی عنوان کرد: راهبرد امامین انقلاب اسلامی و تلاش‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و مقاومت در جبهه‌های گوناگون، نظم جدید جهانی را دچار فرسایش و  فروپاشی کرده، داعش را که توسط آمریکا سازماندهی شده بود به نابودی کشانده و اسرائیل را در آستانه فروپاشی قرار داده است.

سردار فلاح‌زاده با اشاره به اینکه آمریکا از افغانستان فراری شده و در عراق نیز دچار شکست راهبردی، در غزه دچار شکست راهبردی و تاکتیکی و در باتلاق یمن گرفتار شده است، خاطرنشان کرد: دنیا بداند که ما شهادت را فوز عظیم می‌دانیم و در سختی‌ها زندگی می‌کنیم؛ اما به مصاف دشمنان خدا در سراسر دنیا خواهیم رفت و تا نابودی آن‌ها در غزه و فلسطین اشغالی از پای نخواهیم نشست./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد