وحیدی: رزمندگان غیور پاسخ جنایات صهیونیست ها را خواهند داد

کد خبر: 1269763

وزیر کشور در پیامی شهادت مستشاران جمهوری اسلامی ایران در سوریه به دست رژیم صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

وحیدی: رزمندگان غیور پاسخ جنایات صهیونیست ها را خواهند داد

وزیر کشور در پیامی شهادت مستشاران جمهوری اسلامی ایران در سوریه به دست رژیم صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام  احمد وحیدی به شرح زیر است:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ  فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. ﴿سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳﴾

شهادت سربازان راستین و جان بر کف، مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی دولت سوریه در آن کشور حضور داشتند، نشان از ددمنشی و خوی وحشیگری رژیمی جعلی و نامشروع دارد که به دلیل شکست غیرقابل جبران در عملیات طوفان الاقصی، در حال تقلای بی حاصل برای نجات خود از بن بست موجود از هیچ جنایتی فروگذار نیست.

شهادت مجاهدان نستوه، حجت‌الله امیدوار، علی آقازاده، حسین محمدی و سعید کریمی که پیشتر در جنگ با تروریسم داعشی-اسرائیلی، حماسه ها آفریدند، نشانه دیگری بر این حقیقت است که رژیم صهیونیستی به ساعت صفر و نابودی نزدیک شده و نفس رژیم ناپاک دست ساز غرب در منطقه به شماره افتاده است.

پرچم اسلام که امروز به دست سربازان راستینش فرزندان محور مقاومت است، هرگز افتادنی نیست و بی شک رزمندگان غیور پاسخ این وحشیگری ها و جنایات صهیونیست ها را خواهند داد.

اینجانب شهادت این سربازان شجاع و مبارزان ضد استکبار را که پایمردی کردند و در جهاد فی سبیل الله ذره ای ترس و تردید به خود راه ندادند؛ به پیشگاه امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و سبزپوشان راست قامت سپاه و خانواده معظم ایشان تبریک و تسلیت می گویم و برای بازماندگان این شهدای سرافراز اجر و صبر الهی مسالت دارم.»/ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها