عضو جبهه اصلاحات: راهبرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان امروز تعیین می‌شود

کد خبر: 1269853

عضو «جبهه اصلاحات ایران» از تعیین راهبرد انتخاباتی این جبهه در جلسه امروز اصلاح‌طلبان خبر داد و تاکید کرد که انتخابات مجلس دوازدهم «به هیچ عنوان» از سوی این جریان، تحریم نخواهد شد.

عضو جبهه اصلاحات: راهبرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان امروز تعیین می‌شود

«احمد شریف» عضو حقوقی جبهه اصلاحات ایران با بیان اینکه راهبردهای انتخاباتی جبهه اصلاحات ایران قرار است امروز (یکشنبه) تعیین شود، اظهار کرد: انتخابات را تحریم نخواهیم کرد اما رد صلاحیت‌ها موجب شده تا نیروهای خود را نداشته باشیم. وقتی در یک شهرستان کاندیدای ما را رد صلاحیت کرده‌اند، نباید انتظار داشته باشید به کاندیدای رقیب رأی بدهیم.

دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران افزود: پیش‌بینی ما از جلسه امروز جبهه اصلاحات ایران آن است که حضور در انتخابات به صورت «مشروط» پذیرفته شود؛ یعنی در شهرهایی که کاندیدا داشته باشیم، حضور فعال خواهیم داشت.

شریف گفت: باید توجه داشت که بسیاری از احزاب عضو جبهه اصلاحات ایران حتی یک کاندیدا هم در انتخابات ندارند اما تاکید می‌کنم به هیچ عنوان، انتخابات را تحریم نمی‌کنیم؛ در عین حال این امکان وجود دارد که برخی احزاب اصلاح‌طلب به صورت «مستقل» در انتخابات شرکت کنند.

اصلاح‌طلبان نمی‌توانند نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشند

عضو کمیته استان‌های جبهه اصلاحات ایران با طرح این ادعا که در کل کشور، صلاحیت فقط ۳۵ نفر اصلاح‌طلب توسط هیأت‌های نظارت استانی تأیید شده است، گفت: هیأت‌های نظارت استانی روند کار هیأت‌های اجرایی را تکمیل کردند. البته آن‌ها که به رأی هیأت‌های نظارت اعتراض کردند، منتظر اعلام نظر شورای نگهبان هستند.

دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران با بیان اینکه اصلاح‌طلبان نمی‌توانند نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشند گفت: ما باید افرادی که توانمندی دارند را برای نامزدی معرفی کنیم اما وقتی که صلاحیت این افراد تأیید نمی‌شود، دیگر کاری از دست‌مان برنمی‌آید.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها