رمزگشایی جام جم از واکنش سرد اصلاح‌طلبان به روحانی

کد خبر: 1269873

جام جم نوشت: اظهارات حسن روحانی، رئیس‌جمهور سابق ایران با واکنش ارگان رسانه‌ای محمدرضا عارف از السابقون اصلاح‌طلبان، مواجه شده‌است.

رمزگشایی جام جم از واکنش سرد اصلاح‌طلبان به روحانی

گروه سیاست سایت فردا - حسن روحانی در ماههای اخیر سعی کرده با ایراد سخنان جنجالی و برخی مواضع غیرمتعارف توجهات را به خود جلب کند اما حتی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت وی نیز روی خوش به رویش نشان ندادند. 

روزنامه جام جم در این ارتباط نوشته: اظهارات حسن روحانی، رئیس‌جمهور سابق ایران با واکنش ارگان رسانه‌ای محمدرضا عارف از السابقون اصلاح‌طلبان، مواجه شده‌است.  

این رسانه در مطلبی نوشته است: «این‌که اقلیت حاکم و به گفته آقای روحانی ضدانقلاب می‌خواهند انتخابات پیش رو با حداقل شرکت‌کننده برگزار شود، حرفی درست و البته مسبوق به سابقه بوده‌است، ولی این‌که قهر مردم از صندوق رای را با رویکرد ضد‌انقلاب همسو دانسته شود، نشان از عمق دور بودن از مردم است. مردم در یک‌دهه گذشته به‌واسطه عملکرد دولت وقت و دولت فعلی و البته برخوردهای بخش‌هایی از حاکمیت با مردم از صندوق رای فاصله گرفتند که بهتر است در این خصوص آقای روحانی پاسخگو باشد نه مدعی.»  

حمایت همه‌جانبه اصلاح‌طلبان از سیاست‌های دولت یازدهم و دوازدهم و گره زدن همه امور کشور به برجام از دیگر مواردی بود که آن‌قدر با صدای رسا اعلام می‌شد که مانع شنیدن انتقادها به دولت وقت بود که عوارض ناشی از آن همچنان در کشور دیده می‌شود، بنابراین مقطع فعلی بهترین زمان برای پاسخگویی اصلاح‌طلبان برای دفاع از عملکرد روحانی است و آنها باید در حال حاضر به جای قرار گرفتن در جایگاه مدعی، پاسخگویی را تمرین کنند. 

 سخنان حسن روحانی در نقد شرایط به قدری مغرضانه است که حامیان پر‌و‌پا‌قرص دیروز هم نتوانستند تاب بیاورند و به این تشخیص رسیدند که در این بزنگاه تاریخی از حیثیت سیاسی خود در مقابل مردم دفاع کنند و نردبان تدبیری‌ها برای دستیابی به اهداف سیاسی‌شان نشوند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها