رایزنی های شورای ائتلاف با جبهه پایداری برای رسیدن به لیست واحد

کد خبر: 1269908

عضو جدید شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت که شورای ائتلاف با جبهه پایدای و سایر گرو‌ه‌های اصولگرا برای رسیدن به یک لیست مشترک برای انتخابات آتی مجلس در حال رایزنی است.

رایزنی های شورای ائتلاف با جبهه پایداری برای رسیدن به لیست واحد

حمیدرضا ترقی عضو جدید شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات راهبرد اساسی و اولویت اول شورای ائتلاف است.

وی درباره وحدت و همگرایی گروه‌های اصولگرا، گفت: شورای ائتلاف در حال رایزنی و مذاکره با سایر گروه‌های انقلابی و اصولگرا از جمله جبهه پایداری است؛ بین آقایان حداد عادل، آقاتهرانی و محصولی گفت‌وگوهایی شکل‌گرفته و پیام‌های نیز رد و بدل شده است تا درباره انتخابات آتی به وحدت و همگرایی برسند.

به گفته ترقی، تاکنون شورای ائتلاف با جبهه پایداری درباره ارائه یک لیست واحد به نتیجه نرسیده‌اند و احتمال لیست واحد، بستگی به جلسات آتی گروه‌های اصولگرا دارد.

این عضو شورای مرکزی شورای ائتلاف ابراز امیدواری کرد که با توجه به شاخص‌های تعیین‌شده از سوی گروه‌های اصولگرا و تطبیق معیارها با مصدایق، گروه‌های اصولگرا بتوانند در رسیدن به یک لیست مشترک گام‌های مناسبی بردارند./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها