پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان ثابت

کد خبر: 1270209

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام محمود، محمد و ابوالقاسم ثابت را به خانواده آن مرحومه تسلیت گفت.


پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان ثابت

سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحومه حاجیه خانم سکینه یاری مادر بزرگوار شهیدان والامقام محمود، محمد و ابوالقاسم ثابت، تصریح کرد: این مادر صبور و فداکار که در سایه ایمان و ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، فرزندانی رشید تربیت و در راه دفاع از انقلاب و پاسداری از میهن اسلامی تقدیم کرد، همواره در یاد و خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم باقی خواهد ماند.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است: « بسم‌الله الرحمن الرحیم. انا لله و انا الیه راجعون. درگذشت حاجیه خانم سکینه یاری، مادر بزگوار دلیرمردان دوران دفاع مقدس، شهیدان محمود، محمد و ابوالقاسم ثابت، موجب تأثر خاطر شد.

این مادر صبور و فداکار که در سایه ایمان و ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، فرزندانی رشید تربیت و در راه دفاع از انقلاب و پاسداری از میهن اسلامی تقدیم کرد، همواره در یاد و خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم باقی خواهد ماند.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شریف استان فارس و خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خدای رحمان برای ایشان علو درجات و حشر با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسئلت دارم.»/ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها